Fotograf uchwycił niezwykle wzruszający moment pierwszego spotkania rodziców z ich adoptowanym dzieckiem

Zdjęcia ukazujące, jak Sarah i David Olson po raz pierwszy spotykają swoją nowonarodzoną adoptowaną córeczkę, rozprzestrzeniły się na Facebooku niczym wirus. Ich piękna historia może być inspiracją i źródłem siły dla innych, a galeria zdjęć ukazuje ogrom emocji związanych z podróżą – dosłownie i w przenośni.

adopcja

Sarah i David Olson z Minnesoty mieli już dwóch synów, jednakże zawsze marzyli o trójce dzieci. Żadna z dwóch ciąż Sary nie była łatwa. W wyniku jednej z nich Sarah miała złamaną kość miednicy. Drugi z synów urodził się bardzo chory, musiał przejść wiele operacji, a mimo to nie porzucili marzeń i starali się o trzecie dziecko.

Po miesiącach bezskutecznych prób para postanowiła dowiedzieć się czegoś więcej na temat zostania rodziną adopcyjną. Rozmawiali o tym, modlili się. Adopcja nie była dla nich obcym tematem, ponieważ ojciec Davida oraz jego szwagierka, a także siostrzenica Sary byli adoptowani.

“Im więcej o tym rozmawialiśmy i modliliśmy się, tym bardziej byliśmy przekonani, że to właśnie adopcja pozwoli nam na stanie się kompletną rodziną “ - powiedział David Olson. Około rok temu rozpoczęli długi i trudny proces, pozwalający im zostać rodzicami adopcyjnymi.

Życie zaskoczyło ich 21 lipca. Dowiedzieli się, że mogą zostać rodzicami nowonarodzonej dziewczynki z Florydy, ale pod warunkiem, że natychmiast podejmą decyzję o jej adopcji. Uznali, że to cud i polecieli na Florydę pierwszym możliwym lotem.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz