5 celebrytek, które nie potrafiły ubrać się w ciąży. Wyglądały bardzo źle! [FOTO]

Obcisłe stroje czy prześwitujące sukienki - zobacz, jakie są największe modowe grzechy gwiazd, które były w ciąży!

celebrytki w ciąży

Gwiazdy szklanego ekranu i sceny muzycznej na każdym kroku są śledzone przez paparazzi. Ludzie na całym świecie chcą wiedzieć, gdzie robią zakupy i co lubią jeść. Każda celebrytka musi liczyć się z tym, że jej wybory zostaną ocenione przez surowe jury. Jeśli ma dzieci skrytykują jej metody wychowawcze, a już na pewno ocenią to, jak się ubiera.

Gwiazdy dla wielu są wzorem do naśladowania w kwestii mody. Większość z nich pojawiając się na oficjalnych przyjęciach czy galach skrada całe show swoją oryginalną stylizacją. Z kolei inne stawiają na klasykę, przez co rzadziej zaliczają wpadki. Jednak nawet tym najlepszym zdarzają się nieprzemyślane wybory i decyzje, które później latami są im wypominane.

Dla wielu ciężarnych ubranie się może stanowić nie lada wyzwanie. Wraz z rosnącym brzuszkiem pojawia się problem z dobraniem odpowiedniego stroju. Coraz mniej rzeczy pasuje, a ciążowa moda nie wydaje się tak atrakcyjna i kusząca jak dopasowana sukienka podkreślająca krągłe kształty. Zdarzają się także dni, w które przyszła mama nie chce wcale wyglądać seksownie, a wszystko co przylega jej do ciała denerwuje ją i uwiera. Marzy tylko o wygodnych dresach i luźnej koszulce, która nie będzie opierała się na wielkim brzuszku. Gwiazdy unikają jednak bezkształtnych stylizacji, stawiając na to, co w danym czasie jest modne. Efekty niekiedy mogą być opłakane. Zobacz >>>

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz