Gwiazdy pokazują biusty karmiąc piersią publicznie (ZDJĘCIA)

To nie żart! To codzienność, do której dopuszczają zwykłych śmiertelników gwiazdy. Coraz więcej znanych mam pokazuje publicznie, jak karmi piersią swoje maluszki. Moda na karmienie? Popieramy!

Alicia Silverstone

Karmienie piersią jest trendy

Różnie nam "droga mleczna" się plecie. Jedne mamy karmią długo, nawet kilka lat, nie czując się przy tym w żaden sposób ograniczone czy obciążone - psychicznie i fizycznie. Ale są też mamy, którym poranione brodawki, niekontrolowany wyciek pokarmu czy ograniczenie wolności tak uprzykrzają życie i proces karmienia naturalnego, że poddają się po kilku lub kilkunastu dniach czy tygodniach. Niektóre mamy z różnych przyczyn w ogóle nie mogą karmić, chociaż czasem bardzo tego chcą. Żadnej z mam nie można posądzać o nieczyste intencje czy mówić, że mniej kochają swoje dzieci, bo - albo karmią za długo albo karmią za krótko albo wcale. Sytuacja każdej mamy jest inna i bardzo osobista.

Niemniej cieszy fakt, że panuje powszechna moda na karmienie piersią i że angażują się w promocję karmienia naturalnego także osoby, które mają realny wpływ na panujące trendy. Takimi osobami są niewątpliwie gwiazdy i celebrytki. Wiele znanych mam daje się „przyłapać” na karmieniu fotoreporterom lub same zamieszczają swoje fotki, zrobione podczas karmienia, w serwisach społecznościowych. A my chętnie je oglądamy.

Obejrzyjcie całą galerię na następnych stronach.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz