GWIAZDY URODZONE PRZEZ NASTOLETNIE MATKI

Najmłodsza z nich miała zaledwie 15 lat. Inna została zamordowana i nie mogła wychować swojego dziecka. Ich potomstwo znają dzisiaj wszyscy.

Barack Obama

Zbyt wczesne macierzyństwo nie kojarzy się zbyt pozytywnie. Nastoletnie matki muszą mierzyć się z wizerunkiem niedojrzałych, nieodpowiedzialnych i zupełnie bezmyślnych. Wpadka w młodym wieku traktowana jest jako ogromna porażka, a wręcz powód do wstydu. Zamiast wspierać, bardzo łatwo oceniamy. Przyszłość maleństwa niemal zawsze widzimy w czarnych barwach.

Mamy do czynienia z niemal automatycznymi skojarzeniami – matka nie skończy szkoły, będzie miała problemy z utrzymaniem i wychowaniem dziecka, nie będzie dla niego autorytetem, a dorosłe życie zwyczajnie ją przerośnie. Jej potomek w przyszłości powtórzy błędy jej młodości i historia zatoczy koło. Tak oczywiście nie musi być, czego najlepszym przykładem są te gwiazdy.

Wszyscy oni przyszli na świat jako dzieci nastoletnich matek. To jednak wcale nie zdeterminowało ich losu. Chociaż mieli trudniejszy start, dzisiaj z podziwem patrzy na nich cały świat!

BARACK OBAMA

Prezydent Stanów Zjednoczonych, uważany przez jednego z najpotężniejszych ludzi świata, przyszedł na świat jako dziecko 18-latki. Ann Dunham odegrała bardzo ważną rolę w kształtowaniu jego światopoglądu i życiowych podstaw. Barack Obama często powtarza, że mama jest najważniejszą postacią w jego życiu.

Kto jeszcze wśród gwiazd został urodzony przez nastoletnią matkę?

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-11-26 15:58:13

re: GWIAZDY URODZONE PRZEZ NASTOLETNIE MATKI

Jared :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz