Dziecko jak towar... do zwrotu. Kobieta kupiła dziecko, a potem je oddała

Kobiecie nie spodobał się kolor skóry maleństwa.

Handel dziećmi

35-latka wszystko zaplanowała, najpierw udawała przez 9 miesięcy, że jest w ciąży, nosząc lateksowy brzuch, a potem zakupiła dziecko w internecie. Nikt z jej bliskich nie podejrzewał, że nosi doczepiany brzuch. Według włoskich mediów kobieta prawdopodobnie wcześniej poroniła dwukrotnie, a to mogło wpłynąć na jej stan psychiczny i chęć nielegalnego zakupu dziecka.

35-latka zapłaciła za maluszka 20 tysięcy euro, jednak po 3 dniach "zareklamowała" dziecko. Jak się okazało, maluszek miał nieodpowiedni kolor skóry i kobieta postanowiła zwrócić dziecko. Biologicznymi rodzicami okazała się Rumunka i Malijczyk. Matka dziecka, ponieważ nie planowała ciąży, postanowiła sprzedać dziecko.

Zatrzymana przez policję 35-latka tłumaczyła, że chciała oddać dziecko, bo nie umiałaby rodzinie wytłumaczyć, dlaczego dziecko ma aż tak ciemną karnację skóry. Zatrzymano także biologiczną matkę dziecka. Kobietom grozi kara więzienia i grzywna. Jak wpadły? Dzięki czujności urzędników. Kobiety przyszły do urzędu zapytać jak zarejestrować dziecko urodzone poza szpitalem, jednak na wyznaczonej wizycie już się nie pojawiły.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz