Hayden Cross – pierwszy Brytyjczyk, który spodziewa się dziecka [ZDJĘCIA]

Mężczyzna zapewnia, że będzie najlepszym tatą na świecie.

Hayden Cross

Hayden Cross ma 20 lat i na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od rówieśników. Urodził się jednak jako Paige i dopiero od 3 lat jest mężczyzną. Wcześniej mieszkał z rodzicami i rodzeństwem, a pokój jeszcze jako dziewczynka dzielił z siostrą. Gdy miał 14 lat jego rodzice rozstali się, bo ojciec zaczął brać narkotyki. „Kiedy byłem młody nie wiedziałem, że jestem transseksualny. Nie miałem żadnej wiedzy na ten temat i nie zastanawiałem się nad tym, że czuję się inny.” – przyznał Hayden.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Dot
2017-01-18 18:32:46

"Obecnie jest bezrobotny ale powiedział, że gdy dziecko skończy rok, wróci do pracy. (...) Chcę mieć pewność, że ma najlepsze życie i najlepsze możliwości." Bez pieniędzy nie jest w stanie mu tego zapewnić, nie rozumiem jak można decydować się na dziecko, nie mając zapewnionej już w jakiś sposób przyszłości dla niego. Hayden uważa, że będzie dla dziecka ojcem? Nie, będzie matką, bo je urodzi. A co powie dziecku, kiedy zapyta o matkę? Wydaje mi się, że bohater hist ... orii jest trochę pogubiony i sam nie wie, czego chce. Chce być mężczyzną, bo nim się czuje, ale jednocześnie wcześnie chce urodzić dziecko? A gdyby związał się z kobietą i to ona urodziłaby dziecko, nie czułby się tak samo? Nie widzę tutaj różnicy. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ANAHANA
2017-01-18 13:02:07

nie mam nic przeciwko transseksualistą. Ale genetycznie nadal jest kobietą i skoro do tego ma macicę to jest mężczyzną. Jak genetyczny facet zajdzie w ciążę to wtedy tytuł będzie ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-01-18 11:28:58

tytuł wprowadza w błąd, bo skoro urodził się jako kobieta, to nie jest to "mężczyzna w ciąży" ... tylko trans

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz