Skandal w sieci: Nowa grupa na Facebooku, w której obraża się matki. Tego na pewno nie spodziewały się, dołączając do niej...

Grupa dla rodzin korzystających z programu 500+ miała być źródłem informacji, a okazała się platformą do obrażania matek.

hejt w internecie

Niestety, nadal nie każdy wie, że w sieci nie można być bezpiecznym. Mamy umieszczają w sieci zdjęcia swoich dzieci, a inni to bezczelnie wykorzystują. Wojny internetowe, hejting, wzajemne obrażanie się.

W sieci wszelkiego rodzaju portali parentingowych, forów i blogów o tejże tematyce jest całe mnóstwo. Mają służyć czerpaniu przez nas informacji, szukaniu inspiracji czy odpowiedzi na nurtujące nas, niekiedy wstydliwe pytania. Często jednak stają się miejscami, gdzie byle temat powoduje szereg kłótni, wzajemnych nieuzasadnionych pretensji, a nierzadko wyzwiska i obrażanie współrozmówczyń.

Wiele osób niestety w sieci czuje się bezkarych i robi, co che...

Komentarze (9)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ewelina
2017-02-15 00:35:12

Hejt wobec matek na facebooku

Hejtujący tam młode mamy ludzie to niedorajdy życiowe nie mające własnych pasji, stąd interesują się życiem innych. Współczuję im. Zresztą widać po zdjęciach i ich stronach na fb, że są prymitywni, śmieszni, prości, wulgarni, brzydcy. Założyli grupę wzajemnej adoracji debilizmu, i tak sobie w niej żyją. Idioci. Powinni się leczyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Obrazana
2017-02-14 19:58:47

Hejt na grupie wiedzie p. Tabin, p. Slupinski admin w jednym z postow pokazuje jak odróżnić marte dziecko od zywego, wrzuca posta z trumienkami i bawi go ze na haslo smyk dostaniecie zniżkę. Jest jeszcze udzielająca sie na grupie Marta Światkowska członkini grupy chrześcijańskiej, ktora chciala sobie zrobić " palco**ke " do zdjecia martwego noworodka ale jej sie odwidziało .Dzis dodała posta z martwym dzieckiem w trumnie z okazji walentynek. Grupa bie tylko wykrada zdjecia dzieci ... z profili ale tez jest wyjatkowo wulgarna.. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Yhbma
2017-02-15 00:55:00

Czy sprawa nie został lozona na policję?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz