Historie porodowe Supermam

Włączyła światło i klasnęła w dłonie... Przeczytajcie wspomnienia z porodu Hani.

a

Nasz poród był dobrze zaplanowany i przygotowany. Na początku chciałam rodzić przez cesarskie cięcie "na życzenie", jakbym gdzieś podskórnie czuła, że nie będzie dobrze. Bałam się nie bólu, ale tego, że nie spotkam ludzi, którzy będą rozumieli i brali pod uwagę moje potrzeby. Z czasem, gdy poczytałam odrobinę o tym, jakie mogą być tego konsekwencje, zmieniłam zdanie.

Ze względów zdrowotnych nie uczestniczyłam w szkole rodzenia. Zaprosiliśmy do współpracy Doulę. Sporo nam pomogła, wyjaśniła. Dzięki niej również Partner świadomie zdecydował, że będzie uczestniczył w porodzie. Dowiedzieliśmy się wszystkiego o naturalnym porodzie - jak tak naprawdę wygląda - że to nie jak z filmów chlust wodami, ale proces który trwa. Zaprosiliśmy Doule również, żeby uczestniczyła w porodzie.

Przez chwilę przemknęła mi również myśl, by rodzić w domu, ale lęk Partnera szybko rozwiał moją ochotę - teraz wiem, że powinnam była posłuchać siebie. Dlaczego?

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2014-11-07 15:46:40

re: Historie porodowe Supermam

Many people are now keeping the Nike Air Max some time to work by buying online around mordern means. To adjust to quick enhancement, shopping Nike free run on the internet change approach to fast-food traditions. Shopping Air Jordan pas cher on the internet is welcomed by way of its efficiency.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-11-07 09:46:48

re: Historie porodowe Supermam

Reputed companies such as [url=http://www.aanbodplein.com/]Nike Air Max[/url] do not discharge this kind of trial samples in any types and that is something you should be aware.So when the [url=http://toneydavy.blog.hu/]Nike free run[/url] seller talks regarding biological samples in a different some other size.Shopping [url=http://toneypan.yolasite.com/]Air Jordan pas cher[/url] on the web presents all of us which has an opportunity to get the most elegant types with cheap prices.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-10-21 16:00:45

re: Historie porodowe Supermam

Niestety położne są różne... Ja rodziłam dwa razy i na szczęście udało mi się trafić na wspaniałe kobiety. Ale podczas pobytu w szpitalu widziałam tez inne położne, takie które każdą pacjentkę i każdy kolejny poród traktują jak sprawę do załatwienia, jak numerek. Załatwione - lecimy dalej... Smutne, ale prawdziwe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz