Historie porodowe Supermam

Poród w Niemczech. O swoim porodzie za granicą, lęku i barierze językowej opowiada nam Beata.

maternity

Poznałam mojego przyszłego Męża na emigracji w Holandii, po 4 miesiącach znajomości zapragnęliśmy mieć potomstwo. Po miesiącu starań niestety nie udawało się. Postanowiliśmy nie przywiązywać do tego większej wagi i skupiliśmy się na pracy. Pewnego dnia w pracy, kiedy poczułam intensywną perfumę jednego ze współpracowników, zrobiło mi się niedobrze i słabo, nie rozumiałam, dlaczego, zupełnie zapomniałam o naszych staraniach. Jak się później okazało byłam w ciąży. Natychmiast zrezygnowałam z pracy, bo z dnia na dzień było coraz gorzej.

Razem z moim partnerem zadecydowaliśmy, że Holandia nie jest krajem, w którym ma się urodzić nasze Dzieciątko. Po 3 miesiącach wyemigrowaliśmy do Niemiec. Znajomość naszego języka nie była zbyt dobra, ja mówiłam po angielsku i bardzo mało po niemiecku, mój partner praktycznie tylko po polsku. Szybko jednak znaleźliśmy lekarza i zaczęliśmy jakoś sobie radzić. Słyszałam od znajomych różne historie porodowe, które zasiały we mnie ogromny strach, do tego dochodziła jeszcze bariera językowa. Panicznie bałam się porodu.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

dariusz2
2015-12-26 04:27:53

re: Historie porodowe Supermam

http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=610:top-5-problemow-podczas-nauki-jezyka-angielskiego http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=610:top-5-problemow-podczas-nauki-jezyka-angielskiego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-12-12 23:15:35

re: Historie porodowe Supermam

zapragnac dzieciatka po 4 miesiacach znajomosci... bardzo odpowiedzialne :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz