Historie porodowe Supermam

Byłam uzależniona od nikotyny i zaczęłam zabawę z narkotykami. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ogromnie się przestraszyłam.

ciąża

Mój chłopak bardzo nalegał by mieć dziecko, w sumie ja też chciałam być mamą, ale bardzo bałam się macierzyństwa. Byłam uzależniona od nikotyny i zaczęłam zabawę z narkotykami. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ogromnie się przestraszyłam.

Pokazałam test chłopakowi, a on ucieszył się jak dziecko, od razu zabrał mnie do ginekologa, okazało się że jestem w 12 tygodniu. Cały czas myślałam: to nie może być prawda. No ale łudziłam się na marne.

Bałam się czy dziecko urodzi się zdrowe, bo paliłam i brałam narkotyki, nawet myśl o maleńkim życiu, które miałam w sobie nie powstrzymywała mnie przed sięgnięciem po papierosa. W 9 miesiącu paliłam jeszcze więcej, i za każdym razem płakałam, bałam się że będę miała chore dziecko, nie potrafiłabym sobie wybaczyć, że przeze mnie moje maleństwo cierpi, mój chłopak cały czas wyzywał o papierosy ale go nie słuchałam.

Termin porodu miałam na 28 sierpnia, jednak nic nie wskazywało na pojawienie się dziecka...

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sabina
2014-12-29 18:55:29

re: Historie porodowe Supermam

Konsekwencje Twojego palenia i tak mogą się pojawić u dziecka np. w postaci problemów z oddychaniem czy astmy. Mądra polka po szkodzie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz