Historie porodowe Supermam

`Okazało się, że moje dziecko było pośladkowo ułożone i nie mogło urodzić się naturalnie, a żaden lekarz nawet nie pomyślał, by wykonać mi USG..." - dramatycznie przebiegający poród w Wielkiej Brytanii. Na szczęście, wszystko skończyło się szczęśliwie i mała Zuzia jest dziś zdrową pięciolatką.

noworodek

Długo zastanawiałam się  czy opisać historię porodu mojej kochanej Zuziulki no i w końcu znalazłam wolną chwilę :) :) :).

Marzenia o dziecku pojawiły się bardzo szybko w moim życiu, W wieku 19 lat zaszłam upragnioną ciążę, niestety moja radość nie trwała długo, w 6tc serduszko mojego maleństwa przestało nagle bić... :(.  Bardzo długo nie mogłam dojść do siebie po tej stracie. Ciągle rozpamiętywałam, zadawałam sobie pytanie dlaczego ja?....  Ale w końcu po 3 latach od tamtego wydarzenia udało mi się po wielkich staraniach zajść w kolejną ciążę, ale kiedy na teście ciążowym ujrzałam upragniony od tylu lat pozytywny wynik nie było takiej euforii, radości jak za pierwszym razem, podeszłam do tego z dystansem a lęk i niepokój ciągle mi towarzyszył :(.

I podobnie jak za pierwszym razem pojawiły się plamienia krwawienia. Kilka razy byłam z tym w szpitalu, tylko że w UK inaczej podchodzą do wczesnej ciąży i nie bardzo byli zainteresowani co się z nami dzieje :(.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mama
2015-01-05 13:59:37

re: Historie porodowe Supermam

Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. Tak to właśnie jest. Większść kobiet zachwala opiekę za granicą - że tam niby lepiej. Wszędzie jednak można trafić na konowałów a nie lekarzy. W PL chyba nie jest aż tak najgorzej, bo coraz więcej szpitali stara się o to by poród był "ludzki". Z resztą patrząc 20-30 lat wstecz, jak nasze matki i babki były traktowane to obecnie mamy luksus. Najważniejsze jednak to znać swoje prawa i walczyć - dlatego też wazne jest by mieć p ... rzy sobie bliską osobę, która zachowa zimną krew. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz