Historie porodowe Supermam

`Myślałam, że jestem na poród dobrze przygotowana` - pisze Justyna. Przeczytajcie, co ją zaskoczyło.

a

Moja historia porodowa nauczyła mnie, że czytanie książek, artykułów w gazetach czy oglądanie programów nie równa się z tym co własne przeżycia. Myślałam, że jestem na poród dobrze przygotowana. Nastawiona na poród naturalny bez znieczulenia cieszyłam się z nadchodzącego dnia kiedy będę mogła zobaczyć i przytulić moją córeczkę…. Ale od początku…

Pragnienie zostania mamą nie opuszczało mnie kilka ładnych lat. Gdy natrafiłam wreszcie na tę właściwą osobę, wiedziałam ze szybko będziemy starać się o potomstwo, bo oboje tego bardzo chcieliśmy. I tak pół roku po ślubie poczułam się dziwnie… byłam zmęczona, przysypiałam w pracy i czułam rozdrażnienie. Zrobiłam test- wyszedł negatywny, a moja nadzieja zmalała. Po tygodniu koleżanka w pracy powiedziała, że mam powtórzyć test bo moje dziwne samopoczucie nie mijało. Przez 10 minut nie patrzyłam na test, tak bardzo chciałam by był pozytywny i udało się! Ciąża przemijała bez żadnych komplikacji czy nudności. Miałam tylko lekko zaniżone wyniki krwi. I odczuwałam tylko w pierwszym trymestrze dużą senność.

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-01-18 19:43:54

re: Historie porodowe Supermam

ja miałam dwa dni z rzędu indukcję, tylko 1 cm rozwarcia, pierwszy dzień 10 godzin pod oksytocyną, drugi dzień osiem godzin i nagle na stół pod nóż bo nie było postępu porodu. Nim się zorientowałam synek był już z nami :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mamamaksa
2015-01-18 00:50:06

re: Historie porodowe Supermam

Niesamowite-też próbowałam rodzić sn przez 9godz i też ze wzgl.na brak postępów zakończony cc.Pozdrawiam serdecznie!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
sonia
2015-01-17 12:24:09

re: Historie porodowe Supermam

1 poród 7g ,2 poród 6g zakończony cc ,3 poród 15g zakonczony SN ale bardzo okropnie bolesny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Iza
2015-01-16 18:49:00

re: Historie porodowe Supermam

Witam;) ja miałam bardzo podobna sytuacje jak Pani;) byłam nastawiona na naturalny poród. Mój okruszek chciał wyjść 2 tyg. Wcześniej. Poród łącznie trwał 24 h. 22h rodziłam naturalnie. Ale niestety musiałam mieć cc ponieważ synek w trakcie porodu się wykręcił i zaklinowal.na całe szczęście wszytsko się dobrze dla nas skończyło. Teraz mamy synka rozrabiake ;) i jest z nami już 6 miesięcy;) życzę dużo zdrowia Wam;) pozdrawiam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Podpis...
2015-01-16 18:25:39

re: Historie porodowe Supermam

Miałam to samo tylko ze mój poród trwał 26 godzin. Z bólu włosy rwalam. Miałam wtedy 17 lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz