Historie porodowe Supermam

Dziewczynka, o przyjściu na świat której możecie przeczytać w tej Historii porodowej, to wcześniaczek. Jej mamie nie było łatwo u początków macierzyństwa. Dziś jest najszczęśliwsza na świecie!

mama i noworodek

Droga Redakcjo, Kochane Mamy!

Nieświadoma niczego tego dnia podniosłam coś ciężkiego i właśnie w tym momencie poczułam silny ból brzucha i zaczęło się krwawienie, pomyślałam że to okres, ponieważ dokładnie w te dni się to wydarzyło, lecz po jednym dniu krwawienie ustało i przez kolejne dni nie działo się nic. Postanowiłam więc zrobić test choć nie wierzyłam iż mogę być w ciąży. Jednak na teście zobaczyłam 2 kreski.

Umówiłam się na wizytę do Ginekologa na następny dzień. Tam się dowiedziałam, że był to 4 tydzień ciąży jednak oprócz pęcherzyka ciążowego w macicy miałam również krwiaka, który był znacznie większych rozmiarów. Lekarz zalecił prowadzić wypoczynkowy tryb życia, nic nie robić, leżeć, przyjmować hormony na podtrzymanie ciąży. Po 2 tygodniach miałam ponownie przyjechać.

Nie wytrzymałam, minęło półtora tygodnia i pojawiłam się w owej Przychodni. Podczas badania USG pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka Mojego Maleństwa, Doktor powiedział, że Mój Dzidziuś rozwija się prawidłowo natomiast krwiak bardzo ładnie się wchłania i już nie zagraża życiu Mojej Kruszynki :). To było niesamowite uczucie, ogromnie się cieszyłam choć nadal się obawiałam, aby tylko wszystko było dobrze.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

K......
2015-02-03 10:50:39

re: Historie porodowe Supermam

a ja miałam super opiekę i następnego dnia po cesarce spacerowałam z synem po szpitalu a na drugi dzień byliśmy już w domu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
małgorzata
2015-02-03 09:01:20

re: Historie porodowe Supermam

generalnie w każdym szpitalu jest znieczulica, jak nie dasz w łapę nie masz żadnej opieki, ja podobny horror przeżyłam po cesarce

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
paulina
2015-02-03 07:34:49

re: Historie porodowe Supermam

W głowie mi się nie mieści jaka znieczulica panuje wśród personelu szpitala

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz