Anonimowy autor oddał hołd pielęgniarkom oddziałów położniczych

Czasami zapominamy, jak cenna jest ich pomoc i oddanie pracy.

pielęgniarka oddziału położniczego

Susan Jolley jest pielęgniarką i na swoim Facebooku opublikowała hołd skierowany do swoich koleżanek z oddziałów położniczych. Autorem wzruszającej treści jest anonimowa osoba, która postanowiła przypomnieć innym o zaangażowaniu, dobrym sercu i wsparciu, które pielęgniarki okazują rodzącej i jej najbliższym w tym wyjątkowym dla nich czasie.

Pielęgniarki to jedne z najciężej pracujących osób w szpitalu, ale często są niedoceniane. Anonimowy tekst podkreśla jak wiele obowiązków mają i jak długo pracują. Naświetla prawdziwe oddanie skierowane do rodzących i dzieci, które darzą opieką. To tylko pokazuje, że bycie pielęgniarką to coś więcej niż praca. To wymagające, czasochłonne, czasami satysfakcjonujące zobowiązanie na całe życie.

Post Susan został polubiony na Facebooku ponad 130 tysięcy razy, a prawie 22 tysiące użytkowników wyraziło swój szacunek i podziękowania dla kobiet, które opiekują się dziećmi i ich mamami. By całkowicie zrozumieć uczucia, które targały czytającymi, należy po prostu przeczytać, co do powiedzenia miał w tej sprawie anonimowy autor.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz