INSPIRACJE: Śliczne torty urodzinowe na Roczek (ale nie tylko)

Takie torty to pole do popisu dla Twojej zaprzyjaźnionej cukierni. A może sama pokusisz o się o wykonanie tych niełatwych, ale bajecznych ozdób? Obejrzyj je koniecznie i zainspiruj się!

urodzinki

Przyjęcie z okazji pierwszych urodzin to wydarzenie, do przygotowania którego podchodzimy z wielkim namaszczeniem. Zazwyczaj nie żałujemy dekoracji, nie okrajamy listy gości i nie oszczędzamy na menu. Jednym z jego elementów jest tort urodzinowy. Musi być pyszny, nie za słodki, ze składników, które nie zaszkodzą rocznemu dziecku i jego małym gościom, ale musi być także piękny! Najlepiej, gdy ozdoby ilustrują charakter maluszka, jego ulubioną postać z bajki lub zabawkę.

Obejrzyjcie galerię zdjęć tortów, które wyszukałyśmy dla Was w sieci. Możecie same pokusić się o wykonanie podobnych słodkich ozdób (wiemy, że Mamy to niezwykle utalentowane bestie!), a jeśli brak Wam czasu lub umiejętności, to zasugerujcie cukierni, w której zamawiacie tort, aby właśnie tak wyglądał ten jedyny, wyjątkowy, na urodziny każdej z Waszych pociech.

Zobaczcie zdjęcia DALEJ.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz