Inspirujące zdjęcia mamy, która nie wstydzi się pokazywać swoich cielesnych niedoskonałości!

„Gdy Twoje ciało nie wygląda już jak ciało modelki bikini i nie straciłaś wszystkich kilogramów po ciąży, bądź dumna!” – to jeden z niewielu opisów na Instagramie tej inspirującej mamy!

Haddas Ancliffe

Australijska blogerka i mama, Haddas Ancliffe, przykuła uwagę mediów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym karmi swojego synka. Fotografia ta została zrobiona podczas ślubu siostry Haddas. Do zdjęcia blogerka dołączyła opis: „Ja i moje dziecko pijemy drinka (robię to, co muszę robić, czy to ślub czy nie).” i znacznik  „#normalizujmykarmieniepiersią”. Podczas gdy wiele osób pochwaliło Haddas za to zdjęcie, inni zwrócili uwagę, że jej konto na Instagramie jest pełne inspirujących postów dotyczących ciała po porodzie. Od pięknych zdjęć jej brzucha do uskrzydlających opisów dotyczących akceptacji własnego ciała.

Posty Haddas są szczere i prawdziwe. „Moje ciało jest rozciągnięte i zwiotczałe, ale nadal jestem atrakcyjna.” – napisała Haddas Ancliffe pod zdjęciem w bikini. „Nie przestawaj wyglądać dobrze w bikini, tylko dlatego, że masz dzieci. Jesteś teraz dobrem innego rodzaju. Gdy Twoje ciało nie wygląda już jak ciało modelki bikini i masz kilka kilogramów więcej niż przed ciążą, bądź z siebie dumna!” – dodaje.

„Twoje dziecko myśli, że jesteś najpiękniejsza na świecie… Tylko to się liczy. #macierzyństwo” – to kolejny z opisów, który na pewno podniósł na duchu wiele mam.

Pod innym zdjęciem w bikini, Haddas celebruje swój „obwisły, rozciągnięty brzuszek” oraz „rozstępy i nierówne piersi i całą resztę tej dobroci, zmieniającej ciało”. A wszystko po to, by pomóc innym poczuć się dobrze w swojej skórze i pokochać swoje ciało. Nie wiem jak wy, Kochane Mamy, ale my od razu poczułyśmy się lepiej w swoim ciele.

Zobacz DALEJ wspaniałe i inspirujące zdjęcia Haddas Ancliffe!

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-03-04 19:49:57

re: Inspirujące zdjęcia mamy, która nie wstydzi się pokazywać swoich cielesnych niedoskonałości!

ale inspirujące do czego? Do tego, by mieć brzydkie cialo po porodzie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz