Instagram usunął kolejne zdjęcie! Dlaczego?

Fotografka walczy o zdjęcie swojego dziecka, które jej zdaniem zostało niesłusznie usunięte przez Instagram.

Cass Bird

Dość często słyszy się, że Instagram tłumacząc się polityką serwisu usuwa zdjęcia swoich użytkowników lub blokuje ich konta. Tym razem padło na fotografkę Cass Bird, której prace zostały wyróżnione m.in. w New York Times Magazine, Rolling Stone czy GQ.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Twój Pan
2016-08-22 10:38:53

re: Instagram usunął kolejne zdjęcie! Dlaczego?

Mamma i ten inny wpis!! Robicie sie moherami!! Niech robia fotki dzieci w burkach!! Nie powinna wstawiać ale To tez żadna pornografia ! Pamiętacie zryte mamuśki piosenkę fasoleko mydle? Tam sa tez dziewczynki tylko w majtkach-!! Uuuu zgłoście to do Macierewicza ze to pedofilia!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-08-21 15:17:09

re: Instagram usunął kolejne zdjęcie! Dlaczego?

Idiotka.. Ciekawe jakby się czuła, gdyby to jej nagie zdjęcia ktoś wstawiał. Wiek nie ma tu znaczenia, powinna uszanować prywatność swoich dzieci. To, że każdy rodzic widzi takie sytuacje na codzień to nie znaczy, że ma je oglądać cały świat. Co ona ma w ogóle w głowie...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mammaa
2016-08-21 10:28:34

re: Instagram usunął kolejne zdjęcie! Dlaczego?

Nasze dzieci maja prawo do prywatnosci i powinnismy to uszanowac, i nie mozna bez ich wiedzy i zgody umieszczac zdjec w internecie...male dzieci nie powiedza ze sie nie zgaszaja wiec to my powinnismy chronic ich prywatnosc...zdjecie w sieci nie zginie choc bysmy je usuneli...i wlasnie...nie wiadomo kto na nie patrzy z drugiej strony ekranu i co mysli..nawet jesli zdjecie nie jest ani troche obrazliwe....czy rodzice chcieliby aby ich dziecko umieszczalo ich zdjecia w internecie bez ich zgody?? ch ... yba nie... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz