Intymna sesja zdjęciowa mamy, która urodziła trójkę dzieci [ZDJĘCIA]

`Przestań katować się patrzeniem w lustro, zaakceptuj nową siebie!`

Melanie Varney

Narodziny dziecka są ważnym momentem w życiu każdej kobiety. Przez pierwsze miesiące zupełnie zatraca się ona w roli mamy i nie widzi świata poza swoim maluszkiem. Jednak później, kiedy opadają pierwsze emocje a w życie wkrada się rzeczywistość, kobieta może bardzo szybko stracić poczucie własnej wartości. Widząc w lustrze dodatkowe kilogramy, rozciągniętą skórę i rozstępy może się poczuć mało kobieco i źle w swoim własnym ciele zapominając, czego ono nie tak dawno dokonało.

Kiedy fotografka Tina Cary ogłosiła poszukiwania pary chętnej do wzięcia udziału w zmysłowej sesji zdjęciowej w jeziorze nie spodziewała się, że zgłosi się do niej mama trójki dzieci. Jednak Melanie Varney postanowiła zawalczyć ze swoim problemem i namówiła męża do udziału.

Po urodzeniu trójki dzieci w odstępie zaledwie roku, Melanie miała problem z zaakceptowaniem swojego ciała i zmian, które w nim nastąpiły. Jej pewność siebie drastycznie spadła. Była dumna z tego, czego dokonało jej ciało, ale jednocześnie parząc na siebie w lustro widziała obcą osobę. Mimo tego, że bycie matką było najlepszą rzeczą, jaką Melanie kiedykolwiek zrobiła i wszystkim czego tak naprawdę chciała, nie potrafiła uciec od uczucia dyskomfortu wywołanego dwiema ciążami.

Sesja zdjęciowa miała pomóc matce trójki dzieci zaakceptować własne ciało. Właśnie to Tina Cary chciała uchwycić na swoich zdjęciach. Zależało jej na naświetleniu tego, w jaki sposób widzi ją mąż. Dla niego była tak samo piękna jak wtedy, gdy spotkali się po raz pierwszy.

Te przepiękne zdjęcia przypominają, ile siły ma kobiece ciało. Pomagają również innym kobietom dobrze poczuć się we własnym ciele i pogodzić ze zmianami, które w nim nastąpiły.

Zobacz zmysłową sesję zdjęciową Melanie i jej męża, Gabby`ego >>>

kp

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tikru
2017-03-13 12:54:16

bardzo piękne zdjęcia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-07-22 08:45:38

re: Intymna sesja zdjęciowa mamy, która urodziła trójkę dzieci [ZDJĘCIA]

Świetnie wyglada☺

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-07-21 15:13:34

re: Intymna sesja zdjęciowa mamy, która urodziła trójkę dzieci [ZDJĘCIA]

Z Pania Adela sie zgodze co do tego ze nie jedna matka chcialaby tak wygladac. A zdjecia powinny byc w domu w albumie w sypialni a nie na necie no ale ok

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
adela
2016-07-21 09:07:55

re: Intymna sesja zdjęciowa mamy, która urodziła trójkę dzieci [ZDJĘCIA]

jeżeli partner akceptuje cię taką jaka jesteś to nie potrzebne są żadne zdjęcia żeby siebie zaakceptować. A tak na marginesie to niejedna matka po trzech porodach chciałaby tak wyglądać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
2016-07-21 10:13:19

Poruszylas dwie różne kwestie. Akceptacja samej siebie i akceptacja partnera nie są równoznaczne. Można to porównać do sukienki. Możesz się w niej czuć źle mimo że ktoś mówi co ze wyglądasz dobrz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz