Ciężarna obudziła się z olbrzymim oparzeniem i bólem ręki. Wszystko przez... Trzeba na to uważać!

Zrobiła coś, co robi wielu z nas... nie spodziewała się, że to może być tak niebezpieczne.

iPhone 7

Melanie Tan Pelaez zasnęła w czasie oglądania filmu. Rano zamiast budzika obudził ją przeraźliwy ból reki. Z czerwonym przedramieniem pokrytym bąblami zgłosiła się do lekarza, a ten od razu wysłał ją do szpitala. Kobieta doznała poparzeń drugiego stopnia.

- Wstałam, żeby się ubrać i zdałam sobie sprawę, że moja ręka była bardzo czerwona (…) Poczułam, nagły ból, mrowienie, drętwienie i nie mogłam złapać tchu – wspomina kobieta.

Melanie najpewniej zasnęła na iPhonie 7 podłączonym do ładowarki. Kobieta nie miała pojęcia, że telefon może stanowić aż takie zagrożenie dla zdrowia człowieka. Umieściła zdjęcie swojej ręki na Facebooku i przestrzega przed tym modelem.

Melanie zgłosiła sprawę do Apple. Firma uznała, że to niemożliwe, jednak ostatecznie wysłała sprzęt na swoje testy. iPhone obstaje, że to nie wina ich sprzętu, gdyż iPhony są tak zaprojektowane, by się automatycznie wyłączać. Melanie jednak jest pewna, że to telefon, gdyż udało jej się dopasować ślad iPhona do oparzonego miejsca. Apple poproszony o komentarz, wyjaśnia, że koncern bada sprawę.

W międzyczasie kobieta trafiła dwa razy na pogotowie, a później musiała spotkać się z chirurgiem plastycznym w sprawie usunięcia blizny, jaka zostanie na jej ręce. Sprawdzono także, czy wszystko w porządku z dzieckiem.

„Proszę, uważajcie. Byłam użytkownikiem iPhone'a od początku i nigdy nie miałam z nim problemu lub wątpliwości. To naprawdę przerażające i rozczarowujące, że coś takiego się stało i może zdarzyć się komuś innemu.”  – napisała na Facebooku pod zdjęciem swojego oparzenia.

Bez wątpienia należy uważać i zawsze telefon odkłądać na półkę. Szczególnie należy pilnować dzieci, które lubią spać z telefonem pod poduszką.

Czytaj też: Zobacz, co stało się tej dziewczynce! Zasnęła z telefonem w łóżku >>>

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz