Jak będą się nazywać dzieci księżnej Meghan i księcia Harry'ego?

Nie uważacie, że to niesamowite, że nie ma żadnej ciąży a już są tak wielkie emocje?

meghan harry

Meghan Markle i książę Harry są w związku małżeńskim zaledwie przez trzy miesiące, lecz fani królewskiej pary oraz media nie przestają dopatrywać się u Meghan pierwszych oznak ciąży.

Oboje w wywiadach nie ukrywają, że chcą założyć razem rodzinę. Nie odpowiadają jednak na pytania szczegółowe dotyczące tych planów.

Zobacz też: Chłopiec pociągnął księżną Meghan za włosy. Jak zareagowała?

Podobno etykieta królewska daje im więcej swobody w wyborze imion dla ich dzieci, niż w przypadku księcia Williama i księżnej Kate. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ich dzieci nie usiądą na tronie królewskim.

Pamela Redmond Satran, która jest współtwórcą strony Baby Namebrry przewiduje, że para odda hołd zmarłem matce księcia Harrego i nazwie dziewczynkę Dianą. Stran uzasadniła to w wywiadzie dla Glamour słowami: "Diana to najbardziej oczywisty wybór dla imienia córki Meghan i Harry'ego (...) szczególnie, że William i Kate złamali nieco królewskie zasady, dając księżniczce Charlotte na jedno z imion Diana. Jednak Harry i Meghan mogą pójść o krok dalej i dać swojej córce tak na pierwsze".

Drugi wybór? Artemida. A oto dlaczego:

"Diana to imię rzymskiej bogini księżyca i polowania. Jej greckim odpowiednikiem jest Artemida, która jest alternatywą dla Diany".

Wśród propozycji pada także Eleanor i Sophia, ponieważ oba imiona są mocno związane z kulturą amerykańską i brytyjską.

Polecamy: Co książę Harry dał Louisowi na chrzciny?

Jakie imiona są typowane dla chłopców? Satran uważa, że Alvin to dobry wybór - ze względu na podobieństwo do dziadka Meghan po stronie matki. Inne źródła typują Arthura i James'a, którzy byli również podawani jako propozycje dla księcia Louisa.

Nie uważacie, że to delikatna przesada, wybieranie imienia dla dziecka, którego... być może nie ma nawet w planach?

 

AK

Źródło: newidea.com.au

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz