Jak modnie ubrać malucha?

Miniprzewodnik po dziecięcych markach (polskich i zagranicznych) dostępnych w kraju nad Wisłą.

mama i córka

Suri Cruise, North West, pociechy małżeństwa Beckham czy Jolie-Pitt – zwykle tak wygląda czołówka rankingów na najmodniejsze dzieci gwiazd. To między innymi dla nich najwięksi projektanci tworzą miniaturowe wersje swoich kolekcji. Ale maluchy, które nie mają rodziców-celebrytów, też mogą nosić się modnie. W Polsce znajdziemy wiele zarówno zagranicznych, jak i rodzimych marek, które mają się czym pochwalić. Sprawdzamy, na które z nich warto zwrócić uwagę kompletując garderobę najmłodszych.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie ubierania swojej córki w inny kolor niż różowy - choć ta idea nie jest wcale passé. Podąża za nią nowa polska marka modowa Little Pink Dress, która ma w zanadrzu kolekcję różowych, niezwykle dziewczęcych sukienek dla mam i córeczek.

Jednak dziś dziecięce ubranka mają nie tylko znacznie szerszą paletę kolorystyczną niż róż czy błękit, lecz przede wszystkim dotrzymują kroku najnowszym trendom ze światowych wybiegów. Designerzy chcą podkreślać indywidualność i kreatywność dzieci, a tym samym pozwolić im wyróżnić się z tłumu. Dlatego zarówno popularne sieciówki, lokalne marki, jak i znani projektanci stają na głowie, by to właśnie ich projekty stały się hitem wśród najmłodszych i ich rodziców.

Zacznijmy od powszechnie dostępnych kolekcji w sklepach wielkich sieciówek. Jest w czym wybierać.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz