Jak prawdziwa księżniczka

Wycieczka do Disneylandu? Cudownie! Ale przebrać się w stroje postaci z baśni i przechadzać się po parku Disneya jak jedna z nich? Marzenie!

a

Która z nas w dzieciństwie nie marzyła o tym, by choć na jeden dzień stać się księżniczką. Te stroje, diadem na głowie, karoca i łoże z baldachimem... Dzięki swojej mamie pewna mała dziewczynka z San Diego w USA spełniła swoje marzenia.

Angela Bosner uszyła swojej młodszej córeczce sukienki księżniczek z bajek Disneya własnoręcznie i zabrała ją na serię wycieczek do Disneylandu, by jej ukochana pociecha mogła tak niesamowicie ubrana przechadzać się w bajkowej, niepowtarzalnej scenerii i poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Angela postanowiła szyć ubrania dla swoich córek, kiedy po narodzinach drugiej z nich doszła do wniosku, że za dużo pieniędzy wydaje na dziecięcą garderobę. Zamiłowanie do projektowania i szycia zaś odkryła w sobie podczas swojej pierwszej podróży do Disneylandu. Była wtedy w ciąży ze swoją młodszą córeczką Haylie. Do tworzenia królewskich strojów zainspirowały ją baśnie Walta Disneya.

"Przekonałam moją młodszą córkę Haylie, by włożyła uszyty przeze mnie strój Królewny Śnieżki i tak przebrana pojechała na wycieczkę do Disneylandu" - opowiada Angela w wywiadzie dla Flickr. „Reakcje ludzi były niesamowite. Zaczepiali Haylie, pytali skąd ma ten strój, a mnie prosili, bym taki sam uszyła dla ich córek.”.

Angela nie zgodziła się na z żadną propozycji. Jak powiedziała, nie chciałaby nigdy ze swojego hobby uczynić pracy. Chciała wyłącznie sprawić frajdę swojej córeczce, zapewnić jej niesamowite, niepowtarzalne przeżycia i wyjątkowe wspomnienia na przyszłość.

Od tamtej pory, za każdym razem gdy Haylie odwiedzała z mamą i siostrą Disneyland, przebierała się za postacie księżniczek z baśni. Wywoływała oczywiście ogromną sensację, spotykała się z bardzo życzliwymi i ciepłymi reakcjami, poznawała wielu ludzi i zaprzyjaźniała się z wieloma osobami.

Musimy przyznać, że takich wspomnień z dzieciństwa, jakie będzie mieć Haylie dzięki swej kreatywnej mamie, można jej tylko pozazdrościć.

Na następnych stronach obejrzyjcie zdjęcia cudownych chwil Haylie spędzonych w zaczarowanym świecie Walta Disneya. Ach, po prostu bajka...

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz