Jak się NIE ubierać na plac zabaw z dzieckiem?

Rosie Huntington-Whiteley dała nam chyba nieświadomie porządną lekcję #oodt na spacer z dzieckiem.

Rosie Huntington-Whiteley

W czerwcu ubiegłego roku Rosie Huntington-Whiteley została mamą. Jej syn Jack Oscar jest owocem związku z aktorem Jasonem Statham'em. 

Rzadko jednak jest nam dane oglądać zdjęcia tej trójki razem, a już tym bardziej modelka praktycznie nigdy nie dzieli się ze swoimi fanami swoim życiem prywatnym, tak samo jak jej ukochany. Oboje raczej skupiają się na pokazywaniu swoich osiągnięć w modzie oraz kolejnych aktorskich rolach.

Tym razem jednak modelka nieświadomie padła ofiarą "sesji zdjęciowej", zrobionej przez jednego z paparazzi ukrytego w krzakach. Niby nic niezwykłego, a jednak można z tego wyciągnąć lekcję, nawet nie będąc znaną osobą. Jaka to lekcja?

Otóż nie warto wkładać do wspólnej zabawy najmodniejszych sukienek sezonu, jak widoczna "naked" dress modelki. Wszyscy wiemy, że dzieci bywają wymagające i często trzeba się przy nich nagimnastykować. Kolejnym błędem Rosie był... brak stanika. Dzięki temu nie tylko osoby będące na placu zabaw mogły oglądać jej nagi biust, kiedy wyciągała syna z huśtawki.

Doceniacie spacer z dzieckiem w dobrym guście czy raczej uważacie, że to już lekka przesada?

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz