Jak ubrać dziecko na CHRZEST - modowe stylizacje dla dziewczynek i dla chłopców (GALERIA)

Na pewno wiele z Was drogie Mamy już przygotowuje wszystko na chrzest swojego dziecka, bo okres wielkanocny tradycyjnie obfituje w takie uroczystości. Wśród wielu sklepów internetowych wybrałyśmy sklep Abrakadabra, by pokazać Wam, jak ślicznie i gustownie mogą wyglądać Wasze małe aniołki w tym bardzo ważnym dniu, jakim jest dzień chrztu świętego.

baby angel

Abrakadabra to nie tylko sklep internetowy, ale także bardzo nastrojowy sklep stacjonarny w Warszawie oraz rodzinny biznes, który powstał z potrzeby - chwili (chrzest córeczki) i serca (pierwszy sweterek dla dziecka wydziergany z kawałka włóczki znalezionej na dnie szafy).

Do niedawna na rynku dostępne były tylko mało gustowne, sztywne, ze sztucznych materiałów sukienki a la balowe i garnitury jak dla "małego starego". Zaczęło się to zmieniać, między innymi dzięki takim firmom jak Abrakadabra. Jako pierwsi w Polsce zaczęli projektować i szyć ubranka do chrzu. Ich ubranka wykonane są z wysokiej jakości, naturalnych, miękkich tkanin, zdobione ręcznymi haftami i akcentami szydełkowymi. Ciuszki Abrakadabra są dla maluszków wygodne i bezpieczne. I wszystkie, bez wyjątku "made in Poland".

Za Abrakadabrą w ślad poszło wiele film w Polsce, bo jakość Abrakadabry godna jest naśladowania. W Abrakadabra znajdziecie zarówno ubrania, jak i wszystkie niezbędne do chrztu dodatki i akcesoria.

Ceny komplecików są bardzo zróżnicowane - można znaleźć coś i za 50 zł i za 300 zł.

Obejrzyjcie naszą galerię i zainspirujcie się.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz