Jak wygląda córka Anny Lewandowskiej? Trenerka pokazała zdjęcie! [FOTO]

Wierni fani sportowej pary na więcej szczegółów będą musieli na pewno jeszcze poczekać...

Ania Lewandowska urodziła

Odkąd przyszła na świat mała Klara, nie ma dnia bez newsa z życia państwa Lewandowskich. Najpierw dumny tata pochwalił się zdjęciem z córką, potem pojawiło się fałszywe konto Klary na Instagramie. Wciąż pojawiają się gratulacje od sławnych cioć i wujków jak Marcin Gortat, czy Marina Łuczenko. W sieci pojawiły się także gratulacje od koleżanek Lewandowskiej, a także zdjęcia z Baby Shower.

Baby shower Ani Lewandowskiej - zobaczcie zdjęcia! >>>

W wywiadzie dla telewizji Bayernu Monachiu nie mogło także zabraknąć pytania o nowego członka rodziny. Robert powiedział, że ma już nawet doświadczenie w zmienianiu pieluch córeczce.

- Tak, zrobiłem to - powiedział. - To przecież coś całkowicie normalnego dla młodych rodziców. Jestem tym wszystkim naprawdę podekscytowany. To coś zupełnie nowego i bardzo wyjątkowego - dodał Lewandowski.

Lewandowski zapytany o kolejna "cieszynkę" na boisku teraz, po narodzinach córki przyznał, że ma w planach małą niespodziankę, która na pewno uraduje jego fanów:

- Może i coś zaplanowałem. No ale najpierw musimy zagrać i wygrać, a jeśli coś strzelę, to zobaczycie pewnie coś nowego.- Lewandowski wyznał także, że Ania czuje się dobrze.

Teraz przyszła kolej na szczęśliwą mamę. Ania wrzuciła do sieci swoje zdjęcie z małą Klarą. Maluszka co prawda nie widać, ale Ania podziękowała swoim fanom:

- Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Wasze wsparcie i dobrą energię! - napisała Ania pod zdjęciem z małą Klarą.

Zobacz zdjecie Ani Lewandowskiej z córką >>>

Komentarze (10)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-05-15 06:37:05

Normalnie piękne dziecko a jaki nosek jaka buzka Żenada !!!!!!!!! Te wasze przednie nagłówki coś jak wasz tok myślenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-13 09:52:28

Ale zdjecie ludzie skonczcie dziecko jak kazde inne ale dobra matka tydzien i juz dziecko zostawia i wychodzi z mezem zero poswiecenia jak prawdziwa matka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-12 10:40:45

Ale mi sensacja czubek głowy noworodka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-12 07:26:50

Czekają na ofertę kto im więcej kasy zaproponuje za zdjęcie , dopiero wtedy pokażą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-11 13:38:59

Szczęścia i milości całej Trójce .Nieważne co mówią i piszą inni cieszcie się swoją obecnością i życzliwymi życzeniami od bliskich Wam osób i wszystkich serdecznych .Nie przejmujcie się wszystkimi zawistnymi cóż niektórzy już tacy są .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ona
2017-05-09 18:47:07

Faktycznie widac dziecko !!!##

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-09 15:48:40

Mnie cała ta szopka z porodem jak i "pokazaniem" dziecka przez Lewandowskich śmieszy trochę. Zakladaja dziecku konto na Insta, wstawiają zdjecia Lewandowskiej przed porodem nie wiedzieć czemu..jak dla mnie to tylko chęć zwrócenia na siebie uwagi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-09 12:56:00

O booziu już normalnie szał dziecko jak dziecko ile kobiet rodzi i nie ma szału normalne urodziła i dobrze że wszystko będzie ok z nią i dzieckiem a tu zaraz bd że zrobiła kupkie pierwszy ząbek pierwsze kroczki ludzie zrozumcie oni też by chcieli trochę prywatności od kiedy zaszła w ciążę jest nom stop Anna Lewandowska... I teraz Klara aż się nie chce już czytać wiadomości wejść na fb to szał zdjęć nowinek i wkoło to samo tylko inny tytuł...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-09 12:44:04

Też pokazała...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-09 17:12:58

Pokazała dziecko czy kocyk? Bo to różnica.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz