Mąż fotografuje, jak wygląda jej ciało po dwóch ciążach... amatorów takich zdjęć nie brakuje [FOTO 18+]

Kobieta zarabia 5 tys. miesięcznie na sprzedawaniu nagich i półnagich zdjęć.

nagość

Summer VonHeese jest mamą dwójki dzieci, która od kilku lat zajmuje się domem. Kobieta nigdy nie miała "normalnej" pracy, jednak co miesiąc zarabia ponad 5 tys. dolarów. Jak to możliwe? Kobieta sprzedaje swoje zajęcia i filmiki w sieci.

Summer ma 30 lat i nigdy nie wierzyła, że jest atrakcyjną kobietą dopiero, teraz gdy jej ciało się zmieniło po dwóch ciążach, założyła konto na Instagramie i się okazało, że wzbudza duże zainteresowanie. Gdy zdobyła ponad 100 tys. fallowersów, postanowiła zacząć na tym zarabiać.

Mama 5-letniej córeczki i 2-letniego synka, chętnie pozuje przed obiektywem, a efekty tej pracy sprzedaje, tak dokłada się do domowego budżetu. Cena zdjęć jest uzależniona od tego jak dużo che zobaczyć internauta. Co na to mąż kobiety? Jest dumny, że ma piękną żonę i osobiście robi jej te zdjęcia.

Summer zapytana o to, czy nie obawia się, jak zareagują dzieci na jej "pracę", mówi, że ludzkie ciało nie jest niczym, czego należało, by się wstydzić. Kobieta zaznacza, że na jej zdjęciach jest nagość, a nie pornografia i stara się, by nie byłoto nic seksualnego.

- Chce, by kochali także swoje ciała, a jeśli widok moich zdjęć w tym im ma pomóc to, czemu nie - mówi Summer.

Zobacz efekty pracy Summer i jej męża >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz