Jak wygląda macierzyństwo na fotkach `z rąsi`? [ZDJĘCIA]

Teraz już nikt Ci nie powie: `Przecież ty nic nie robisz cały dzień!`.

macierzyństwo na zdjęciach

Ile razy każda z Was słyszała: „Czym ty się tak zmęczyłaś? Przecież tylko siedzisz w domu z dzieckiem”? Pewnie milion razy w ciągu każdej swojej przygody z macierzyństwem. Oczywiście mamy nie muszą tłuc się w komunikacji publicznej z tysiącem innych ludzi, którzy o tej samej godzinie jadą do pracy. Nie muszą też użerać się z upierdliwym (za przeproszeniem) szefem ani stosować się do jego poleceń. Nie wracają też po 8 godzinach, znów w korku i tłoku. Ale to wcale nie oznacza, że przez te 8 godzin leżą i pachną! Dopóki nie spędzi się kilku godzin z mamą albo się nią po prostu nie zostanie, ciężko jest wyobrazić sobie, jak bardzo pracowity jest jej każdy dzień.

Rosjanka, Julia Skorobogatova, postanowiła zamknąć usta krytykom i udokumentowała swój typowy dzień za pomocą smartfona i selfie stick.

Zobacz koniecznie, co z tego wyszło! 

kp

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ze co prosze?
2016-03-18 17:38:08

re: Jak wygląda macierzyństwo na fotkach `z rąsi`? [ZDJĘCIA]

tez bym chciala sie przemeczac calymi dnniami na zakupach , u fryzjera pod prysznicem albo siedzac na komputerze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-18 13:30:22

re: Jak wygląda macierzyństwo na fotkach `z rąsi`? [ZDJĘCIA]

Mnie to tak denerwuje ze ludzie są tacy wredni ty nic nie robisz samo się sprząta gotuje samo sięjjeździ z dzieckiem do szpitala czy lekarza gdy jest chore .nie które mamy pracują ok tez pracowałam teraz jestem w domu mążppracuje do pozna czemu krytykuje cie mnie matkę która nie pracuje rano musze zaprowadzić dzieci jedno do przedszkola drogie do szkoły posiada zrobić pranie posprzątać odebrać dzieci zrobić zadanie jakieś dodatkowe zajęcia i tak całyddzień plus zastanówci ... e się czasami zanim oceńcie droga osobę Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-18 17:52:02

Och, straszne. Nie oceniam, ale kup sobie chociaż słownik.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-19 08:37:37

Te mamy które dodatkowo pracują tez muszą wykonać te wszystkie obowiązki. Kiedy córka skończyła 11 miesięcy poszła do żłobka a ja do pracy. Trzeba ją zaprowadzić jechać do pracy odebrać i zrobić to wszystko co Pani opisuje po 8 godzinach pracy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Melaaaa
2016-03-18 11:46:13

re: Jak wygląda macierzyństwo na fotkach `z rąsi`? [ZDJĘCIA]

Jakbym widziała siebie i mojego półrocznego synka :D !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz