Dostęp do Maserati i pensja 40 tysięcy złotych miesięcznie? Oczywiście, że tak!

Ta rodzina nadal poszukuje niani.

Maserati

Wielu rodziców ma dylemat, czy posłać dziecko do żłobka, czy zatrudnić nianię do opieki nad swoją pociechą. Są i tacy rodzice, dla których wybór jest oczywisty. Pensje niań są bardzo różne, jak i różne są wymagania rodziców. Jednak takiej oferty pracy dawno nie było i zapewne długo nie będzie. Pewna rodzina z Londynu umieściła w sieci ogłoszenie o pracę, które szybko podbiło internet i trudno się temu dziwić.

Czytaj też: Jak rekrutować nianię? 5 metod szukania dobrej opiekunki

Niebagatelna pensja 100 tys. funtów rocznie (ok. 39 tys. zł miesięcznie) obejmuje opiekę od godziny 7 do godziny 20 nad czwórką dzieci w wieku 2, 5, 7 i 15 lat. Rodzice wymagają jednak pełnej dyspozycyjności, gdyż rodzina posiada cztery rezydencje: w Londynie, Atlancie (USA), na Barbados i w Cape Town w RPA. Aplikant musi czuć się komfortowo z częstymi lotami, gdyż takie podróże mogą mieć miejsce nawet 3 razy w tygodniu.

Jakby tego było mało, kandydat lub kandydatka musi posiadać brytyjskie prawo jazdy, by zawozić dzieci na umówione spotkania. W garażu znajduje się wiele samochodów w tym Porsche, Range Rover i Maserati, wszystkie dostępne do jazdy dla opiekunki.

Wśród wymagań znalazły się także:

  • znajomość psychologii dziecięcej
  • kandydat/ka powinna posiadać zrobiony kurs samoobrony, jeśli nie – rodzina za niego zapłaci
  • 15 lat doświadczenia jako opiekunka
  • brak własnych dzieci

Żart? Nic z tych rzeczy! CNBC potwierdziło prawdziwość ogłoszenia. Trzeba przyjąć, że oferta bardzo atrakcyjna, ale i wymagania niemałe. Mimo to ilość zgłoszeń przerosła oczekiwania rodziny, która prosi kandydatów o cierpliwość.

Czytaj też: Podpowiadamy, o co warto zapytać kandydatkę na opiekunkę twojego dziecka >>>

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz