Jaką fryzurę wybrać dla dziewczynki na pierwszą komunię? [ZDJĘCIA]

Zobacz inspiracje na urocze koki, fryzury z warkoczem i lokami.

fryzury na komunię

Zbliża się czas komunii, a to oznacza, wiele przygotowań zwłaszcza dla mam. Więc postanowiliśmy ułatwić wam, choć poszukiwania idealnej fryzury na Pierwszą Komunię Świętą. Pamiętajmy, że to komunia, a nie wesele. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się fryzurki skromne i dziewczęce. 

Fryzury z loków z wiankiem

Dużą popularnością cieszą się fryzury komunijne z loków, gdyż wtedy dziewczynki wyglądają jak prawdziwe księżniczki. Jednak decydując się na loki, należy pamiętać, że takie uczesanie wygląda dość ciężko i poważnie. Bezpieczniej będzie wybrać skromną fryzurę z lekko skręconych włosów lub fal, którą przyozdobicie subtelnym wiankiem. Urocze i eleganckie, a zarazem bardzo subtelne fryzury komunijne dla dziewczynek z loków, znajdziesz w naszej galerii. 

Fryzury z warkoczem

Fryzury komunijne z warkoczami można wykonać na bardzo wiele sposobów. To nie musi być klasyczny warkocz z tyłu głowy lub kłos. Fryzura z warkoczem będzie bardzo dziewczęca i elegancka jednocześnie. Fryzury z warkoczem są idealne dla dziewczynek z długimi włosami. Zobacz pomysły na fryzury z warkoczem, które będą pięknie prezentowały się na głowie małej dziewczynki.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz