Jakim cudem biała kobieta urodziła ciemnoskóre dzieci? [FOTO]

Małżeństwo postanowiło dać dom piątce ciemnoskórych dzieci.

Rachel Halbert

Prezbiteriańscy misjonarze, Aaron i Rachel Halbert już w okresie randek mieli wspólne zdanie w jednej kwestii – chcieli adoptować dzieci, bo zdaniem Aarona było to „logiczną konsekwencją bycia pro-life”. Uznali też, że nie zaadoptują białych dzieci, bo mają one większe szansę na trafienie do rodziny adopcyjnej w Stanach Zjednoczonych.

Małżeństwo od samego początku zmagało się z problemami z zajściem w ciążę. W końcu udali się do agencji adopcyjnej w Mississippi, gdzie od razu zadeklarowali chęć adopcji dzieci o innym kolorze skóry. „Zrobiliśmy to z głęboko zakorzenionym przekonaniem, że gdyby Bóg chciał, byśmy mieli białe dzieci, żona zaszłaby w ciążę naturalnie.” – wyjaśnił Aaron.

Niedługo później para zaadoptowała dwójkę ciemnoskórych dzieci.

„Jest coś pięknego i wzbogacającego, gdy jestem jedynym białym człowiekiem siedzących wśród ciemnoskórych znajomych, podczas gdy mojemu dziecku obcinają włosy.” – powiedział Aaron. „Jest coś równie pięknego w sytuacji, w której moja żona prosi znajomą na Facebooku o radę w sprawie pielęgnacji włosów naszej córki.”

Małżeństwo nie chciało mieć więcej dzieci, ale wtedy usłyszało o chrześcijańskim banku zarodków, który ratuje zamrożone zarodki, które są tworzone w trakcie leczenia in vitro. Zazwyczaj takie zarodki są niszczone lub oddawane do celów naukowych po tym, jak u dawców dojdzie do udanego zapłodnienia. Ale ośrodki chrześcijańskie przyjęły zarodki jako „darowiznę”, która potem może zostać przekazana parom, które mają problemy z zajściem w ciążę.

Po głębokiej analizie, Aaron i Rachel podjęli decyzję o wszczepieniu dwóch afroamerykańskich embrionów, by ich dzieci nie czuły się wyobcowane. Nie wiedzieli jednak, że jeden z embrionów podzieli się i zamiast bliźniąt, Rachel urodzi trojaczki.

„W minioną niedzielę, moja wspaniała żona – biała ewangeliczka, tak jak ja – urodziła trójkę naszych pięknych afroamerykańskich córek, które zaadoptowaliśmy jako zarodki. Miejmy nadzieję, że te słodkie dziewczynki niedługo wrócą do domu, gdzie poznają rodzeństwo - swojego 3-letniego afroamerykańskiego brata i 2-letnią dwurasową siostrę, których zaadoptowaliśmy jako niemowlęta.” – napisał Aaron.

Ich dwurasowa rodzina spotyka się z wieloma ciekawskimi spojrzeniami. Niektórzy patrzą na nich z obrzydzeniem, a inni po prostu kręcą głową. Para twierdzi jednak, że czerpie radość z wielu pozytywnych interakcji z obcymi. To właśnie te spotkania skłoniły ich do przyjrzenia się chrześcijańskiemu bankowi zarodków.

Zobacz zdjęcia dzieci Aarona i Rachel!

kp

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kats
2016-06-08 15:21:21

re: Jakim cudem biała kobieta urodziła ciemnoskóre dzieci? [FOTO]

To jest po prostu piękne. :) Życzę im z całego serca szczęścia i zdrowia całej rodziny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
MMX
2016-06-08 11:33:11

re: Jakim cudem biała kobieta urodziła ciemnoskóre dzieci? [FOTO]

Tak to jest jak sie zaczyna od anala a konczy w srodku :]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz