Jaxon Strong - DZIECKO BEZ CZĘŚCI MÓZGU nie przestaje zaskakiwać

Z jednej strony atakują nas nagłówki o umorzeniu sprawy dot. prof. Chazana a z drugiej... mały Jaxon, którego aborcji chcieli lekarze, mówi "Hello!".

Jaxon Strong

Wiele z nas oburza wyrok, a raczej jego brak w sprawie prof. Chazana. Podczas gdy w polskim sądzie toczył się spór o aborcję, której nie dokonano z powodu odmowy lekarza, na drugiej półkuli dzieje się inna historia - odmowy aborcji przez rodziców wbrew namowom lekarzy. Historia małego Jaxona dotarła i do nas, ba, poruszyła cały świat.

Komentarze (6)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-04-01 03:54:17

re: Jaxon Strong - DZIECKO BEZ CZĘŚCI MÓZGU nie przestaje zaskakiwać

tak to jest jak niedouczeni ludzie ulegaja propagandzie kleru. To potworne, ze nikt im nie wybil skutecznie z glowy urodzenia istoty bez mozgu. Tylko wpolczuc...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anna
2015-10-09 21:45:58

re: Jaxon Strong - DZIECKO BEZ CZĘŚCI MÓZGU nie przestaje zaskakiwać

On nie ma ośrodku mowy i myślenia. Mój kot wyraźniej "mówi". Podziwiam rodziców, że zdecydowali się urodzić i zajmować się chorym dzieckiem, ale wkręcanie sobie, że dziecko BEZ MÓZGU mówi i myśli to już przesada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-10-09 15:55:14

Gratuluję rodzicom egoizmu

Obrazek uroczy, ale ktoś pomyślał o tym co będzie jak to dziecko dorośnie (o ile dożyje tej dorosłości)? Brak części mózgu uniemożliwi mu najpewniej naukę, normalne funkcjonowanie. Wszyscy wiemy jacy ludzie, a przede wszystkim inne dzieci potrafią być okrutne. Co to dziecko będzie przeżywało jeśli pójdzie kiedyś do szkoły? Na ulicy też raczej bez uwagi się nie obejdzie. W tym kontekście bym myślała o usunięciu takiej ciąży: nie z egoistycznych pobudek, wręcz przeci ... wnie. Zlitowałabym się nad takim dzieckiem i nie narażała go przez całe życie na cierpienie psychiczne i fizyczne. A obrońcy życia i tak powiedzą że jestem bez serca... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dumbelrdore
2015-10-10 00:06:52

wodogłowie to tez brak części mózgu, są przypadki ze kobiety ,które zostały dotknięte wodogłowiem były nawet inteligentniejsze niż ich"pełni"rówieśnicy.ps wiele z tych kobiet to pielegniarki,także nie warto osadzać od razu ze ktoś jest stracony.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-10-11 20:52:05

nigdy nie wiesz jaki ktoś będzie mieć życiorys... może będzie mieć nauczanie indywidualne i fajnych kolegów z podwórka lub trafi na tolerancyjnych rówieśników? Może będzie w szkole specjalnej, gdzie wszyscy są chorzy i nikt nie wyśmieje? A jego zdrowa siostra będzie wyśmiewana, bo ma okulary lub jest ruda na przykład. Znam masę chorych dzieci i dorosłych szczęśliwszych niż nie jedna zdrowa osoba. Doceniających to co mają. Nie wiesz jaki kto będzie miał życiorys i czy bedzie chciał żyć, czy nie. Zabijanie kogoś kto może mieć z czymś problem, jeśli ma mieć sens to trzeba by pozabijać wszystkich bo każdego czeka w życiu masa problemów. Nie wiemy kogo jakich. A wypadek i kalectwo może spotkać każdego! Znam dzieci co się rodziły bardzo chore i zdrowiały i takie osoby, co rodziły się zdrowe a miały wpadek, czy zachorowały w wieku nastoletnim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz