Jenna Dewan naga na okładce magazynu. Internautki pytają: co powiesz córce?

Uważacie, że tancerka nie powinna pozować nago tylko dlatego, że jest matką?

jenna dewan

Jenna Dewan to aktorka i tancerka, która jeszcze niedawano była żoną aktora Channinga Tatuma. Byli małżonkowi mają też córkę, Everly.

Zobacz też: Celebrytki, które nie są w ciaży, choć media nieustannie twierdzą inaczej

Dewan jest z zawodu tancerką, zawsze podkreśla, że to nie tylko jej pasja, lecz także styl życia. Bardzo lubi dbać o swoje ciało, jak również je eksponować. Na jej instagramie jest wiele pięknych i zmysłowych zdjęć, które jednak spokojnie można nazwać "odważnymi". Nie brakuje też zdjęć w seksownym stylu, skąpej bieliźnie, która dużo odkrywa.

Fanki zareagowały jednak bardzo agresywnie na ostatnią sesję celebrytki dla Women's Health, zarzucając jej, że powinna sobie pozwalać na mniej, będąc matką. W wywiadzie jednak można przeczytać, że Jenna traktuje swoje ciało jako narzędzie pracy, dlatego nie odczuwa wstydu kiedy ma się rozebrać i pokazać bez ubrania. To wywołało jeszcze więcej negatywnych komentarzy, które zarzuciły tancerce, że daje bardzo zły przykład swojemu dziecku i od najmłodszych lat ucząc ją, że ciało należy traktować przedmiotowo, tak jak i kobiety.

Przeczytaj też: Jaka jest ulubiona zabawa księcia George'a i księżniczki Charlotte?

Pojawiły się też komentarze wulgarne, obrażające Jennę i zarzucając jej brak klasy.

"Jenna tłumaczy jasno: Nigdy nie rozumiałam tego, że kiedy zostaje się matką, trzeba zostawić swoją seksualność za drzwiami. Myślę, że nie ma niczego bardziej sexy od bycia matką: Dajesz życie. To jest wszystko. Natomiast wewnątrz ciebie nie zmienia się wszystko tylko dlatego, że masz dziecko." - napisała pod zdjęciem.

Zgadzacie się z celebrytką czy jednak uważacie, że nie wypada robić takich rzeczy będąc matką?


AK

Źródło: kozaczek.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz