5-letnia córka Jessiki Simpson w bikini. Internauci hejtują: 'Seksualizuje dziecko!

Czy każdy przypadek opublikowania zdjęcia dziecka w internecie musi wiązać się z krytyką?

Jessica Simpson

Temat seksualizacji dzieci powraca co jakiś czas na skutek pojawiających się w sieci zdjęć, przedstawiających małe dziewczynki w pełnym makijażu lub w prowokacyjnych pozach. Opinie w tej kwestii są różne. Jedni uważają, że to niewinna zabawa a inni są zdania, że takie fotografie to pożywka dla pedofili. Podkreślają również, że to dawanie dziecku złego przykładu. Dziewczynki już od małego uczy się, że wygląd jest najważniejszy.

W ostatnim czasie z wielką krytyką spotkały się zdjęcia, które na swoim Instagramie opublikowała Jessica Simpson. Amerykańska piosenkarka i aktorka jest mamą dwójki dzieci: 5-letniej Maxwell Drew i prawie 4-letniego Ace Knute`a. Gwiazda wrzuciła fotografie, na których dziewczynka w bikini i z kaskiem na głowie jeździ na hulajnodze. Od razu pojawiły się komentarze twierdzące, że Maxwell jest skąpo ubrana, a Jessica powinna uważniej dobierać zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych.

„Rodzice nigdy nie powinni publikować zdjęć swoich dzieci, zwłaszcza dziewczynek, w strojach kąpielowych lub bieliźnie. Zboczeńcy kopiują je i dzielą się nimi między sobą.” – napisał jeden z użytkowników pod zdjęciem.

Zaledwie kilka miesięcy wcześniej piosenkarka opublikowała inną fotografię, która również nie spodobała się internautom. Jej córeczka świętowała piąte urodziny, ubrana w strój syrenki z krótkim topem w kształcie muszli i błyszczącą spódnicą. Jak każde zdjęcie znanej mamy, fotografia miała swoich zwolenników i przeciwników. Niektórzy w komentarzach chwalili urodę 5-latki, a inni krytykowali piosenkarkę, że pozwala małej dziewczynce nosić taką kreację.

„Ma 5 lat. Załóż jej jakieś ubrania.” – napisał jeden z użytkowników.

„Trochę smutne, że 5-latka tak pozuje do zdjęcia…” – skomentował inny internauta.

Niektórzy zdecydowali się na bardzo dobitne i okrutne porównania twierdząc, że dziewczynka „wygląda jak z okładki Playboy’a”.

Sławne mamy zawsze są pod ostrzałem nie tylko mediów ale również społeczeństwa, które śledzi ich każdy ruch i komentuje wszystkie decyzje wychowawcze. Pojawia się jednak pytanie czy faktycznie zdjęcia, które opublikowała Simpson są tak nieodpowiednie i świadczą o próbie seksualizacji dziewczynki?

By wyrobić sobie własne zdanie obejrzyj nasza galerię zdjęć na następnych stronach! >>>

kp

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gamon
2017-06-17 11:14:06

Lepsze bikini niż 5-letnie golasy biegające po plaży.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Masz rację
2017-06-17 16:38:35

Kostium jak kostium. To w ogole jakieś chore, żeby patrzeć na dziecko w takich kategoriach. To syna mam teraz ubierać w luźna bokserki na plażę, bo obcisłe slipy kąpielowe są zbyt męskie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz