Karmiące piersią PIĘKNOŚCI [ZDJĘCIA]

Są wśród nich zarówno celebrytki, jak i zwykłe matki, takie jak Ty. Czy karmienie piersią dodaje kobiecie uroku?

Wiele kobiet przyznaje, że karmienie piersią przyśpieszyło ich powrót do figury sprzed ciąży. Gdy karmiły - bardziej uważały na to, co jedzą. Unikały jedzenia śmieciowego, kalorycznego alkoholu i słodyczy. Jedna z Mam mówi: "Gdy mialam ochotę na coś słodkiego, piekłam drożdżówkę lub robiłam budyń, który polewałam obficie sokiem malinowym od mojej mamy. Prawie w ogóle nie jadłam kupnych słodyczy".

Inna mama przyznaje: "W dniu, w którym odstawiłam synka od piersi, moje kroki skierowałam wprost do Mc Donald`sa. A wieczorem wyszłam z mężem na drinka i papieroska. Tak skończył się u mnie piętnastomiesięczny okres `dobrego prowadzenia się`. Trochę szkoda, bo podczas ciąży zeszczuplałam, poprawiła mi się cera, a brzuch po ciąży zniknął w mgnieniu oka. Dziś znów mam oponkę.".

Gdy jesteś świadomą mamą karmiącą, rzeczywiście, bardziej niż zwykle dbasz o siebie, podobnie zresztą, jak i w ciąży. Prawdą jednak jest, że każda z nas, bez względu na to, czy karmi naturalnie, czy mlekiem modyfikowanym, powinna o siebie wyjątkowo dbać. Nasze dzieci potrzebują mam zdrowych, w dobrej formie i czujących się pięknie, bo wtedy częściej się uśmiechamy. Zgadzacie się? 

Zobaczcie galerię pięknych mam. 

zdf
Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Justa
2016-01-10 00:49:09

re: Karmiące piersią PIĘKNOŚCI [ZDJĘCIA]

11. zdjęcie zwyczajnie niesmaczne jest...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Justa
2016-01-10 00:45:54

re: Karmiące piersią PIĘKNOŚCI [ZDJĘCIA]

Czemu to dziecko jest gołe? To już nie można było mu ubrać czegokolwiek?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz