Wyjątkowa sesja zdjęciowa podkreśla piękno i różnorodność sposobów, w jaki mamy karmią swoje dzieci [FOTO]

Więź matki i karmionego maleństwa jest wyjątkowa, bez względu na to, w jaki sposób dziecko jest karmione.

karmienie dziecka

Mikaela Bodkin jest fotografką, która wierzy, że w kwestii karmienia niemowląt najważniejsze jest, by mama i maluszek byli zdrowi i szczęśliwi. Wszystko to bez względu na to, na jaki sposób karmienia się zdecyduje. Kobieta pragnie, by jej zdjęcia inspirowały świat, dlatego stworzyła nową serię fotografii "Karmienie jest najlepsze". Z pomocą aparatu pokazuje kobiety karmiące swoje dzieci na różne sposoby, od karmienia piersią do odciągania mleka matki. Jej zdjęcia ukazują intymność aktu i jego surowe piękno. 

"Wciąż na świecie mamy są zawstydzane, a ja chciałam podkreślić, że powinniśmy przestać oceniać mamy i ich wybory. " - powiedziała fotografka.

Bodkin przyznała, że wiele kobiet dzieli się z nią swoimi opowieściami. Mówią jej o tym, że nieustannie są krytykowane za publiczne karmienie piersią własnych dzieci lub wybór metody karmienia. Fotografka z własnego doświadczenia wie, jak ważny jest pokarm dla małego dziecka. Jako niemowlę została adoptowana przez swoich rodziców z sierocińca w Rumunii.  Kiedy została przewieziona do Kanady była niedożywiona.

"Bez względu na to jak karmisz swoje dziecko najważniejsze jest, że zapewniasz mu to co niezbędne do życia. Robisz wszystko, co w Twojej mocy. Nie każdy może karmić piersią, a niektóre kobiety naprawdę uwielbiają to robić. Myślę, że to wszystko zależy od mamy." - powiedziała Bodkin.

Na następnych stronach zobacz piękne zdjęcia i przekonaj się, jak wyjątkowa jest więź matki i karmionego dziecka >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz