Karmienie piersią? Maja Bohosiewicz nie owija w bawełnę!

`Nie będzie słodzenia w piernik, nie będzie motylków i jojjjkowania ależ słodko i wspaniale.` Wpis celebrytki na Instagramie posuszył wiele mam.

Maja Bohosiewicz

1 sierpnia rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Kamienia Piersią. 1 sierpnia 1990 roku we Florencji, 29 krajów, w tym Polska, podpisało Deklarację Innocenti w sprawie „Ochrony, Propagowania i Wspierania Karmienia Piersią”. Od tego dnia, każdego roku, z inicjatywy międzynarodowej organizacji World Alliance Breastfeeding Action (WABA), dążącej do upowszechniania karmienia piersią wśród kobiet na całym świecie, obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dziś świętuje już ponad 120 krajów!

Wiele sławnych mam postanowiło się z tej okazji wypowiedzieć w mediach społecznościowych. Dla wielu mam to okazja do wychwalania dobroczynnego wpływu mleka mamy, pokazania i zachęcania do karmienia piersią.

Czytaj też: Anna Lewandowska pokazała Klarę przy piersi [ZDJĘCIE]

Niestety nie zawsze mleczna droga jest drogą łatwą, o czym nie zawsze się mówi głosno. Maja Bohosiewicz, która właśnie została mamą po raz drugi, postanowiła bez ogródek powiedzieć, jak wygląda kamienie piersią tak na prawdę. Zdaniem celebrytki wcale nie jest tak kolorowo...

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

belfer
2017-08-04 20:06:05

redakcjo, aspirujecie do bycia autorytetem, więc ogarnijcie trochę swoją polszczyznę, bo już NAPRAWDĘ czytać się nie chce, skoro ciągle człowiek potyka się o ewidentne błędy językowe. Nigdzie nie jest napisane, że supermamy mają nie znać języka, którym posługują się na co dzień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz