Była przekonana, że jej zdjęcia urzekną wszystkich, ale się pomyliła [FOTO]

Te zdjęcia wywołały oburzenie wśród internautów! Wielu uznało, że to, co zrobiła, jest ohydne.

karmienie piersią na ślubie

Karmienie piersią w miejscach publicznych nadal budzi wiele kontrowersji. Matki i zwolennicy nieukrywania się z karmieniem dzieci po toaletach przypominają, że kobiece piersi to nie tylko obiekt seksualnych westchnień mężczyzn. Z kolei przeciwnicy podkreślają, że nie wszyscy mają ochotę oglądać odkryty, często mało estetyczny kobiecy biust. Jednak większość mam nic sobie z tego nie robi. Decydują się na karmienie swoich pociech wtedy, kiedy maluchy są głodne i gdzie tylko uznają to za stosowne.

Danielly Katsue to kolejna mama, która postanowiła się podzielić zdjęciami, na których karmi piersią i to w miejscu publicznym. Sytuacja jest o tyle "kontrowersyjna", że młoda mama karmi maluszka podczas własnego ślubu.

Komentarze (52)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-09-17 23:03:05

Jak kobieta nie ma dziecka i pokazałaby cycek w miejscu publicznym to byłoby to chore . Więc dlaczego ma pokazywać cycek jak zostanie matką skoro to wciąż ten sam cycek! Tak karmienie to normalna sprawa , ale można odejść kawałek , odwrócić się i nakarmić dziecko tak żeby praktycznie nikt tego nie zauważył..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
KarmiącaMatka
2017-09-17 21:39:23

Hihi.. obrzydliwe nie wydaje mi się, gorszące absolutnie, jedyna rzeczą zabawną jest to ile ten maluszek wcina...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-09-17 18:59:22

Najpierw weź słownik do ręki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
nuna
2017-09-17 12:31:49

Co do cholery jest ohydnego w karmieniu piersią, nawet w takich chwilach i miejscach? Może wyrzeknijmy się natury, tego że jesteśmy ssakami! Dajmy dzieciom sztuczne , laboratoryjne papki i się cieszmy, bo to takie współczesne i higieniczne! No k...wa! Może zacznijmy cycki ucinać, bo po co nam one? A... przepraszam, zacznijmy cycki eksponować facetom, ubierać sexy biustonosze, a potem onkolodzy nam je i tak utną.. Cycki są od karmienia dziecka i tyle!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
2017-09-17 17:42:43

Weź się pierdo*nij w łeb. Piersi nie są od karmienia dziecka. Piersi mogą być atutem. Jednak karmienie gdzie się tylko żywnie podoba jest ohydne. Skoro masz dziecko, to je znasz i wiesz kiedy będzie potrzebowało jedzenia. Jest także coś takiego jak laktator...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Rrr
2017-09-17 18:14:36

Jak komuś się nie podoba to niech się nie patrzy. Przypominam że kp jest na żądanie. Jak dziecko jest starsze to kupisz mu bułkę a takiemu maluszków nie można dac bułki. A Jezus też był kp bo nie było mm.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-09-17 20:47:51

Po co laktator, po to jest pierś. Jak karmie piersią to piersia, a nie odciągam i daję z butli. Co mnie inni obchodzą. Niech się wstydzi ten co widzi. Nikt nie narzeka na gole cycki na plakatach, w telewizji czy reklamach! To jest dla dziecka najlepsze i reszta jest nieważna!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-09-17 23:49:28

Ciekawe że karmienie gdzie się da jest ohydne ale jak ktoś idzie ulicą i je to to jest normalne ale dziecko nie może? Poza tym wszyscy czepiają się karmienia piersią w miejscu publicznym ale tego że ludzie palą i piją w miejscu publicznym nikt się nie czepia. a jeśli chodzi o te zdjęcia to widać że kobieta karmi ale ja tam jakoś nagiego cyca nie widzę... I z tego co wiem większość kobiet karmiąc w miejscu publicznym przysłania pierś ale ludzie i tak się czepiają! ale zawsze można głowę odwrócić i nie patrzeć :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pecha
2017-09-18 09:09:17

a dupa jest od srania także sraj publicznie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anna
2017-09-17 12:19:45

Sama mam dwoje dzieci, które karmiłam piersią przez wiele miesięcy. Zdarzało mi się karmić w restauracji, w schronisku turystycznym, w parku, w podróży i na własnym ślubie również. Jednak uważam, że ostentacyjne pokazywanie piersi i karmienie na środku sali restauracyjnej, czy przed gośćmi zebranymi w kościele oraz księdzem jest po protu nie na miejscu. Karmić można naprawdę dyskretnie, przykrywając pierś chociażby pieluchą lub częścią garderoby. Zamiast przy stolik ... u lub na środku kościoła można znaleźć ustronne miejsce na ławeczce z boku. Uważam, że podczas karmienia małe dziecko potrzebuje spokoju, wyciszenia i wygodnej pozycji, a nie tłumu przypadkowych ludzi patrzących się, hałasujących i po prostu przeszkadzających. Wiadomo, że nie zawsze się da nakarmić dziecko w domu, ale i w miejscu publicznym da radę wygospodarować sobie kawałek przestrzeni dla siebie i dziecka, tak aby nie wszyscy musieli być uczestnikami tej mimo wszystko intymnej czynności. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Runa
2017-09-17 15:09:05

Myślę Pani Anno, że o to chodzi. Nie mam nic przeciwko karmieniu maluszka piersią w miejscu publicznym, ale obnoszenie się z tym na zasadzie "mam pokarm, karmię i ludzie patrzajtaaaaa!" jest niestosowne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Patkaa
2017-09-17 00:57:11

Dla mnie ochydni są Ludzie, którzy nie rozumieja Matek karmiących piersią.... i widza w tym coś zlego, obrzydliwego...To jest widok Prawdziwej matki....widok.wspaniały też bym tak zrobiła:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marta
2017-09-17 21:59:20

A twoim zdaniem matka ktora nie karmi piersia bo po prostu nie moze nie ma pokarmu to co to juz nie matka bo podaje butelkę???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Margolcia
2017-09-16 23:02:20

http://natemat.pl/129743,papiez-franciszek-do-matek-w-kaplicy-sykstynskiej-smialo-karmcie-piersia-swoje-pociechy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-09-02 19:31:31

Karmienie piersia przez kobiete dziecka jest obrzydliwe, ale wywalanie przez facetow siurasa i sikanie gdzie popadnie i smarkanie na chodnik to ma byc ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gosc
2017-09-16 22:25:25

Nie zauważyłam zeby facet smarkal i sikał np na środku restauracji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gość
2017-09-18 07:33:43

Widocznie jesteś ubezwłasnowolniona i siedzisz na oddziale zamkniętym, świata poza nim nie widzisz, bo nikt Cię na ten świat nie wypuszcza. Faceci leją gdzie popadnie, nawet gdy male dzieci na te fiuty patrzą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sylwia
2017-08-31 14:30:30

Karmić powinno się wszędzie i o każdej porze jak tylko bobas zglodnieje. Jak to budzi odrazę dla niektórych ludzi to niech nie patrzą. Proste. Czemu ludzie jedzą w miejscach publicznych? Czemu się nie chowają. Jak jestem głodna wyciągam jedzenie i jem. Nie ważne czy to pociąg autobus czy ławka w parku. To czemu bronić jedzenia maluchom? My jemy np. Chleb, maluchy piją mleko z piersi. Chyba nie jest to trudne do pojęcia żeby to zaakceptować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-09-01 20:24:43

Jak tobie nie pasuje to, że nie pasuje to innych to może nie wychodź? Karmione dziecko powinno mieć wtedy przede wszystkim SPOKÓJ, a jak ma go mieć gdy taka głupia kwoka karmi go w galerii handlowej, centrum miasta, itp.?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-09-18 01:21:53

bo na wszystko sa odpowiednie miejsca i nie nalezy się z tym obnosić, pomimo, ze to naturalne, sranie też jest naturalne a jakos nie mam ochoty tego oglądać! A co się zobaczy to się nie odzobaczy, nie zamierzam łazić po ulicach z zamknietymi oczami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-08-31 13:30:28

A fe wstrętny bahor, nie mógł zrozumieć, że jak mama bierze ślub to nie wypada być głodnym, nie doczytałam czy to pl ale ksiądz mogl ja chociaż do kibla wyprosić wg panującej mody. Myślę że to robienie na siłę gownoburzy, skoro sam papież zachęca do karmienia w kościele i skoro ksiądz nie miał nic przeciwko to co w tym złego, matka Boska też na obrazach wywala cyca i nikt jej z kościoła nie wygania. To, że dziecko musi jeść jest czymś nietaktownym? Brawo, zdjęcia ... piękne, cudowna pamiątka Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-09-18 01:22:51

mogła to zrobić na zakrystii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz