Jeśli nie możesz patrzeć na to zdjęcie, nie oglądaj dalej! [FOTO]

Karmienie w tandemie wymaga ciężkiej pracy i poświęcenia, więc tym bardziej każda mama, która się go podejmuje, powinna być doceniana.

Kathryn Johnson

Pierwsze dni dla mam bliźniąt są najtrudniejsze. Kobiety muszą opanować do perfekcji przystawianie kolejno dzieci do piersi. Kiedy są w stanie poprawnie przystawić i nakarmić piersią dwójkę maluchów jednocześnie, to prawdziwy wyczyn! Nic więc dziwnego, że młoda mama trójki dzieci, Kathryn Johnson postanowiła podzielić się swoim osiągnięciem. Kobieta 5 tygodni temu została mamą bliźniąt, Cassiusa i Capri. Dumna mama dopiero uczy się przystawiać swoje pociechy do piersi, a przy pomocy męża udało się jej osiągnąć pierwsze sukcesy, czym pochwaliła się na Instagramie.

Kobieta opublikowała zdjęcie, na którym jednocześnie karmi bliźnięta piersią. W opisie pod fotografią szczęśliwa mama uprzedziła hejterów, dodając: „Jeśli to zdjęcie sprawa, że czujesz się niekomfortowo, przewijaj dalej!”. W obecnych czasach często zdarza się, że tak naturalna i normalna forma matczynej opieki jest krytykowana i seksualizowana. Kobiety karmiące piersią w miejscach publicznych są obrażane i wypraszane z restauracji. Ważne więc jest, by coraz więcej tak pięknych i magicznych zdjęć pojawiało się w sieci.

Fotografia Kathryn spotkała się z ogromnym podziwem wśród innych użytkowników Instagrama. Inne mamy bliźniąt zachęcały Kathryn, by nie przestawała próbować, bo z czasem przystawianie dzieci stanie się łatwiejsze i będzie mogła robić to zupełnie samodzielnie. Każdy docenił piękno fotografii i to, że szczęśliwa mama opublikowała zdjęcie, nie przejmując się krytyką.

Karmienie w tandemie wymaga ciężkiej pracy i poświęcenia, więc tym bardziej każda mama, która się go podejmuje powinna być doceniana. Chyba nie da się inaczej wyrazić matczynej miłości, niż opiekując się i dbając o własne dzieci.

Zobacz urocze zdjęcia bliźniąt Kathryn! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz