Karmienie w tandemie [ZDJĘCIA]

Wiele mam zachodząc w ciążę kontynuuje karmienie starszego dziecka, pozostając przy karmieniu obojga po narodzinach młodszego.

karmienie piersią

Ostatnio internet obiegło zdjęcie Hein Koh. Artystka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym siedząc na łóżku karmi swoje 5-tygodniowe bliźnięta i jednocześnie pracuje na laptopie. Pod fotografią napisała, że mimo braku snu i częstego karmienia, wciąż miała wszystko zrobione na czas. Chciała udowodnić, że posiadanie dziecka, a nawet dójki nie oznacza, że mama musi z czegokolwiek rezygnować lub nie ma czasu, by wszystko zrobić. Zapewnia, że to tylko kwestia dobrej organizacji i kreatywności. (Więcej o kreatywnej mamie >>>)

W opisie fotogafii pojawił się także #tandembreastfeeding. Okazuje się, że karmienie maluszków w tandemie jest bardzo popularne. Mamusie na Instagramie chętnie się dzielą fotografiami, na których karmią jednocześnie nie tylko bliźnięta, ale i dwójkę maluchów w różnym wieku.

Wbrew pozorom, stosunkowo dużo mam, zachodząc w ciążę, przy małej różnicy wieku kontynuuje karmienie starszego dziecka, pozostając przy karmieniu obojga po urodzeniu młodszego, jednak mało z nich w ogóle się do tego przyznaje. Nie ma się co dziwić. Wielu "życzliwym" nie podoba się widok ciężarnej z dzieckiem przy piersi lub matki karmiącej kilkulatka i niemowlę jednocześnie.

Zobacz niesamowite fotografie, a raczej niesamowite mamusie >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz