Karmiła piersią dziecko siostry. Dlaczego to zrobiła?

Maluszek nie chciał zjeść mleka z butelki, więc co innego mogła zrobić opiekująca się głodnym dzieckiem ciotka?

karmienie piersią

Meg Nagle umieściła na facebooku zdjęcie z informacją, że nakarmiła piersią siostrzeńca. Wzbudziło to nie lada poruszenie! Co ciekawe, internet zareagował bardzo pozytywnie. Bardzo często słyszy się o oczernianiu kobiet karmiących piersią w miejscach publicznych lub publikujących w sieci zdjęcia podczas karmienia. Tymczasem internauci poprali ciotkę, która opiekowała się dzieckiem, podczas gdy jego mama była w pracy. Pod postem umieszczonym przez Meg pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, także od osób, które zrobiły to samo dla dzieci członków swojej rodziny lub przyjaciół. Trudno sobie wyobrazić tak pozytywną reakcję jeszcze jakieś 10 lat temu. Wygląda na to, że rola mamki jest bardziej społecznie akceptowalna niż nam się wydaje, słowem, wraca do łask.

Maluszek pozostający pod opieką cioci nie chciał zjeść z butelki mleka wczesnej odciągniętego przez jego mamę. Meg widząc, że dziecko jest coraz bardziej sfrustrowane i zmęczone postanowiła więcej nie męczyć dziecka i wzięła sprawy w swoje ręce, przystawiając dziecko do swojej piersi. Oczywiście, wcześniej poinformowała o sytuacji matkę dziecka i zapytała, czy to rozwiązanie jej nie przeszkadza.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ela
2016-03-29 20:38:11

re: Karmiła piersią dziecko siostry. Dlaczego to zrobiła?

JA też karmiłam dziecko innej kobiety.Ona nie mała pokarmu a j musiałam ściągac bo miałam za dużo .Lekarka to zapropoowała i sie zgodzilam. Dis spotykam matke chłopca jest położną.Nie raz slysze oburzenie i niesmak gdy o tym opowiaam.A Ja jestem szczsliwa ze pmoglam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz