Czyżby Kasia Tusk szykowała się do ślubu i założenia rodziny?

Media znalazły dowód w postaci... wpisu blogerki. Myślicie, że faktycznie będzie ślub?

Kasia Tusk

Katarzyna Tusk od lat jest związana ze Stanisławem Cudnym. Nie raz już w mediach pojawiała się informacja, że para wzięła potajemny ślub. Większość z tych plotek dementowała bezpośrednio zainteresowana. Raz jednak dała bezpośrednią pożywkę, pisząc w swojej własnej książce o Stanisławie, gdzie nazwała go... mężem.

Magazyn Show dotarł jednak do anonimowego informatora, który twierdzi, że wielki dzień jest jeszcze przed nimi.

Zobacz też: Bliskość rodzicielska w pięknym świetle

Na to też wskazują ostatnie zdjęcia na profilu Kasi oraz oficjalna informacja, że jej firma została sprzedana. Ostatnie zdjęcia, jakie widzimy na jej profilu, prezentują ją w długiej, białej sukni. Dodatkowych emocji dostarcza jej tajemniczy wpis pod zdjęciem na blogu:

"Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu 'epicka chwila czy 'poetycki moment' miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku (...).  I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem ;)) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać" - czytamy. 

Przeczytaj: Robert Lewandowski mówi o drugim dziecku

Sukienka została zaprojektowana przez samą Kasię. Celebrytka apeluje, by pamiętać o niej, "gdy będzie was czekać prawdziwie poetycki dzień".

Magazyn Show twierdzi również, że blogerka jest zdecydowana na to, by postarać się o powiększenie rodziny. Czuje ponoć, że jest gotowa, by poświęcić się macierzyństwu, tym bardziej, że jest usatysfakcjonowana swoimi osiągnięciami zawodowymi i uważa, że to dobry moment na dziecko.

Myślicie, że to kolejne plotki czy jednak tym razem faktycznie będzie ślub?

 

AK

Źródło: pomponik.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz