Kate próbowała opanować dzieci na weselu siostry [FOTO+VIDEO]

Każda mama musi się borykać z tymi samymi problemami, nawet jeśli jest księżną.

Pippa Middleton ślub

Są osoby, które nie życzą sobie na weselu obecności dzieci, są i tacy, którzy uważają, że obecność maluchów dodaje uroczystości uroku. Z całą pewnością maluszki idące przed panną młoda niosące obrączki lub sypiące płatki wyglądają przepięknie na fotografiach, ale nie zawsze dzieci chcą robić to, czego chcieliby rodzice. Decydując się na taką asystę trzeba być gotowym dosłownie na wszystko.

W weekend przekonała się o tym sama księżniczka Kate. W sobotę odbył się ślub Pippy Middelton i Jamesa Matthewsa. Uroczystość była jednym z najważniejszych brytyjskich wydarzeń towarzyskich tego roku. Ogromne zainteresowanie paparazzi wywołali oczywiście 4-letni książę Jerzy i 2-letnia księżniczka Charlotte, którzy robili konkurencję dla panny młodej.

Jeszcze przed ślubem księżna zdradziła, że martwi się, jak dzieci będą się zachowywać, gdyż to pierwszy ślub, na jaki dzieci zostały zabrane. Co na to George i Charlotte?

 Jak to maluchy miały własną koncepcję, na szczęście księżna Kate czuwała nad ich dobrym zachowaniem. Warto dodać, że maluchy pełniły poważną funkcję i uczestniczyły w orszaku dzieci prowadzących młodą parę. Kate została przyłapana przez fotografów, jak upomina dzieci. Choć George nie był zbytnio zadowolony z reprymendy, obyło się bez scen. 

Chyba można im wybaczyć, że jeszcze tak dobrze nie znają dworskiej etykiety. Naszym zdaniem spisały się na medal! I brawa dla mamy, z doświadczenia same wiemy, że opanowanie dziecka na takich uroczystościach nie jest łatwe.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz