Matka chora na raka odmówiła aborcji. Kate Winslet i Leonardo DiCaprio pomogli ją uratować

Umierająca Brytyjka nie zgodziła się na aborcję. Postanowiły jej pomóc gwiazdy Titanica, które wcieliły się role Jacka i Rose jeszcze raz.

Kate Winslet

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio jeszcze raz wcielili się w role bohaterów Titanica. Wspólnie wyszli z inicjatywą aukcji charytatywnej. Do wygrania była jedna z trzech kolacji z filmowymi Jackiem i Rose. Osoby, które wylicytowały kolację, mogły same wybrać restaurację w Nowym Jorku, do której poszły z gwiazdami. Zebrane fundusze zostały przekazane na leczenie matki, która odmówiła aborcji i zaryzykowała życiem dla swojego dziecka.

"Największym przywilejem było nauczenie się, jak wykorzystać popularność, aby pomagać innym" – takimi słowami Kata Winslet podsumowała to, co zrobiła dla Gemmy Nuttall, ciężko chorej matki, która zdecydowała się urodzić, pomimo wielkiego zagrożenia.

Gemma Nuttall miała 29 lat, gdy zaszła w upragnioną ciążę. Podczas rutynowych badań okazało się, że cierpi na nowotwór złośliwy jajnika, który zagraża jej życiu. Lekarze zasugerowali aborcję w celu podjęcia dalszego leczenia.

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz