Kontrowersyjna brytyjska celebrytka Katie Price pokazała zdjęcie w ciąży bez bielizny! [FOTO]

Fotografia została wykonana podczas ciąży z córeczką Bunny, na 5 minut przed cesarskim cięciem.

Katie Price

Katie Price to brytyjska modelka i celebrytka oraz mama piątki dzieci, które dzieli z trzema partnerami. Ojcem 15-letniego Harvey’a jest piłkarz Dwight York, z pierwszym mężem Peterem Andre wychowuje 11-letniego Juniora i 9-letnią Princess, a z obecnym mężem Kieranem Haylerem 3-letniego Jetta i 2-letnią Bunny. Kilka dni temu na Instagramie opublikowała serię zdjęć z poprzednich lat swojego życia. Na jednym z nich pozuje bez bielizny, w podwiniętej szpitalnej koszuli będąc w ciąży z Bunny. Fotografia została wykonana zaledwie 5 minut przed cesarskim cięciem.

Celebrytka wielokrotnie mówiła w wywiadach o traumatycznym porodzie z Bunny, gdy wody odeszły jej w 22. tygodniu ciąży. Matka piątki dzieci obawiała się, że jej córeczka nie przeżyje. Na szczęście udało się utrzymać ciążę i rozwiązać ją przez cesarskie cięcie kilka tygodni później. Po porodzie Katie nie mogła przytulić Bunny, co było dla niej ogromną traumą. Przez podobne doświadczenia przechodziła rok wcześniej, gdy 8 tygodni przed terminem urodziła syna Jetta. Dziecko zobaczyła wtedy dopiero po południu następnego dnia.

Kate obawiała się, że brak pierwszego kontaktu z Bunny spowoduje, że ponownie będzie cierpiała z powodu depresji poporodowej. Nie chciała znowu przechodzić przez to samo, co po urodzeniu 11-letniego Juniora. Na szczęście oparciem dla niej okazał się mąż Kieran i dzięki jego pomocy kobieta szybko wróciła do zdrowia.

Oprócz zdjęcia w ciąży Price opublikowała fotografie małej Bunny, która mimo trudnego początku wyrosła na zdrową i silną dziewczynkę. Ponadto podzieliła się uroczymi ujęciami z 3-letnim Jettem i pokazała jak wspaniałym starszym bratem jest 15-letni Harvey. Nastolatek na fotografii przytula Princess i Juniora. Celebrytka krótko podpisała zdjęcie: „Wspaniałe dzieci. Mam dużo szczęścia.”.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz