Klubokawiarnie dla mam - czy to ma sens?

Słyszałaś pewnie, że coraz modniejsze robią się klubokawiarnie dla mam. Czy warto wybrać się do takiego miejsca?

kawiarnia

Klubokawiarnie przeżywają swój renesans - takie miejsca były znane już dawno temu. Klubokawiarnie dla mam to jednak nowość na rynku. Czy warto przyjrzeć się im bliżej? Czy warto pójść do takiego miejsca?

Klubokawiarnie dla mam - zalety

Zaletą klubokawiarni dla mam jest niewątpiwie sprecyzowany target - nie znajdziesz tam osób bezdzietnych (chyba że przyjdą w roli opiekunów lub osób towarzyszących), więc nie będzie obaw, że dziecko będzie zachowywało się za głośno lubb ktoś poczuje się urażony publicznym karmieniem piersią.

Klubokawiarnie dla mam to też miejsce, prawdopodobnie jedno z bardzo nielicznych miejsc publicznych, w których będziesz mogła spokojnie wypić kawę, ponieważ dziecko będzie mogło zająć się zabawkami, których w klubokawiarniach da mam nie brakuje.

Klubokawiarnie dla mam bardzo często organizują zajęcia dla dzieci - sensoplastykę, zajęcia sensoryczne, rytmikę, gordonki - szeroka oferta, również dla niemowląt, jest fantastycznym rozwiązaniem. Dziecka w tym wieku nie zabierzesz przecież ani do ZOO, ani do kina, ani do teatru. Takie zajęcia, na których będzie swobodne, są bardzo istotne dla jego rozwoju.

W klubokawiarniach dla mam jest bardzo wiele różnych zabawek - bez konieczności kupowania zorientujesz się, co interesuje Twoje dziecko.

I ostatnia rzecz - zdrowe jedzenie. Klubokawiarnie dla mam to zazwyczaj miejsca, gdzie nie sprzedaje się hot dogów z frytkami. Klubokawiarnie słyną z serwowanego zdrowego jedzenia bez konserwantów.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz