Kobieta sprzedana jako noworodek po 51 latach spotyka się ze swoją matką! WZRUSZAJĄCE!

Zobacz fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia i przeczytaj o tym, w jaki sposób tak bardzo skomplikowały się losy tej rodziny.

reunion

Kristy Hughes, mająca dziś 51 lat, została sprzedana za 1000 dolarów kilka dni po urodzeniu. Jej biologiczna matka myślała, że jej dziecko urodziło się martwe. Lekarz powiedział jej, że córka miała chore serce i przekonał do podpisania aktu zgonu.

Została sprzedana  przez chirurga, doktora Thomasa Hicksa, który to samo zrobił z dziesiątkami innych dzieci. Jej akt urodzenia został sfałszowany. Przez długie lata nie wiedziała, skąd naprawdę pochodzi. Nawet gdy dowiedziała się, że jest adoptowana, nie miała żadnych dokumentów, które mogły doprowadzić ją do biologicznej rodziny.

Wiele lat później, dzięki dziennikarskiemu śledztwu, przeprowadzonemu przez program ABC New’s Nightline, doszło do wzruszającego spotkania Kristy z jej prawdziwymi bliskimi, a przede wszystkim córki z matką!

Jak udało się znaleźć rodzinę Kristy po tylu latach? Po zdemaskowaniu lekarza, szukając również innych tak zwanych Dzieci Hicksa, dziennikarze użyli strony internetowej Ancestry.com, służącej do wyszukiwania krewnych i przodków, i porównali próbki DNA. Tak znaleźli pierwszego kuzyna Hughes i dotarli do jej rodziny w Georgii (USA). Najpierw Kristy poznała swojego brata, Rogera Tiptona, a potem matkę, 75-letnią Thelmę Tipton.

Rodzina spotkała się przed kamerami. Matka i córka ze łzami w oczach padły sobie w ramiona.

Na następnych stronach obejrzyjcie niezwykle wzruszające zdjęcia z tego wydarzenia.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz