Kobieta urodziła własnego wnuka! [ZDJĘCIA]

Matka powiedziała, że dla swojej córki mogłaby zrobić wszystko.

Theresa Hohenhaus

Kiedy Alice Hohenhaus miała zaledwie 4 lata zdiagnozowano u niej białaczkę. 4 lata później była już w remisji, ale w wieku 9 lat choroba powróciła. Konieczna była radioterapia. Lekarze od razu poinformowali rodziców, że Alice będzie miała problemy z zajściem w ciążę.

W wieku 23 lat ku zaskoczeniu wszystkich Alice udało się jednak począć dziecko. Niestety, poroniła w 15. tygodniu. Lekarze powiedzieli, że problemy związane z jej układem rozrodczym, prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie donosić ciąży.

Kobieta była załamana, ale wtedy jej 46-letnia mama, Theresa zaoferowała, że zostanie surogatką dla własnego wnuka. Początkowo Alice nie chciała się zgodzić na takie poświęcenie, ale później uległa. Theresa, która urodziła czwórkę dzieci i była rodziną zastępczą dla około 50 dzieci, szybko zaszła w ciążę.

Od początku rosnące w jej łonie dziecko traktowała jak wnuka i szczęśliwie urodziła go 2 czerwca. Moment narodzin małego Parkera na zdjęciach uwieczniła Selena Rollason.

„To było najlepsze doświadczenie w moim życiu.” – powiedziała Theresa.” To było piękne!”.

Fotografka przyznała, że atmosfera podczas porodu była wyjątkowa i towarzyszyły mu ulga i ogromna radość. Dodała, że jest dumna, że mogła być świadkiem takiego wydarzenia.

Theresa przyznała, że chciałaby zostać surogatką po raz drugi. „Wszyscy niepokoją się o wycieńczenie porodem, ale jestem zdrowa i chciałabym, by Parker miał brata lub siostrę.” – powiedziała Theresa. „Zrobiłabym wszystko dla moich dzieci, a widok szczęśliwej Alice jest wart wszystkiego.”.

Zobacz zdjęcia z tego wyjątkowego porodu!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz