Kobieta utopiła swoje nowonarodzone dziecko. Sędzia ją uniewinnił. Nie uwierzysz, dlaczego!

Utopiła swoje dziecko, bo mogło jej ono przeszkodzić w egzaminach na studiach.

śmierć dziecka

Courtney Saul 15 grudnia 2015 urodziła w łazience swojego mieszkania synka, Georga. 19-latka wkrótce miała egzaminy na staż tego dnia na Kamloops' Thompson Rivers University i nie wiedziała co zrobić. Dziewczyna więc utopiła dziecko w zlewie i ... poszła na egzamin. Ciało dziecka schowała w plecaku, który ukryła w bagażniku swojego samochodu. Ciało zamierzała zakopać w rodzinnym Lillooet, jednak samochód pożyczyła koledze, który miał stłuczkę. Wtedy policja dokonała makabrycznego odkrycia. Szczątki noworodka nadal były w bagażniku.

Dziewczyna została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia, ale później klasyfikacja czynu została zmieniona na dzieciobójstwo. Za dziecieciobójstwo w Kanadzie grozi do pięciu lat wiezienia, gdyż czyn ten zakłada, iż matka nie była świadoma tego, co robi, a prawie połowa wyroków jest w zawieszeniu.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-12-06 10:53:02

nie wiem co za sedzia wydal taki wyrok chyba tak samo rabniety i chory jak ta baba masakra a ja to bym ja ukarala kara smierci i zrobila jej to samo co ona zrobila niewinnemu dziecku ma szczescie ze to nie ja jestem sadzia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz