`KOBIETA z przeszłością, MĘŻCZYZNA po przejściach`

Czy samotni rodzice szukają nowej miłości? Czy chcą mieć dzieci w kolejnych związkach? Jakie szanse u mężczyzn stanu wolnego mają samotne matki? Czy samotni ojcowie są sexy? Raport o samotnych rodzicach poszukujących miłości przez Internet.

para

Gdy wpiszesz wyszukiwarkę hasło: "samotni rodzice", internet znajdzie dla Ciebie bardzo długą listę forów internetowych dla rodziców "poszukujących ciepłego towarzystwa". Samotne matki i samotni ojcowie nie są grupą, która szuka wrażeń. O tak, ten etap mają już dawno za sobą, jak i zapewne wiele doświadczeń, które zaspokoiły na długo potrzebę uczucia ostro podniesionej adrenaliny. Utrata partnera w wyniku śmierci, rozwód, pozostanie samą w ciąży - to doświadczenia, które zostawiają ślad w psychice na bardzo długo.

Co druga singielka szukająca partnera w sieci jest matką. Co trzeci singiel korzystający z Internetu w poszukiwaniu partnerki jest już ojcem. Dla osób pracujących i wychowujących samotnie dzieci Internet jest wygodnym i często jedynym miejscem, gdzie zawierają nowe znajomości. Dzięki możliwościom jaki daje sieć, samotna matka nie musi szukać zastępczej opieki dla dzieci i poszukiwać partnera w miejscach dla dorosłych. W Internecie, poza portalami randkowymi i biurami matrymonialnymi, działają także strony, które pomagają singlom zorganizować wolny czas przez wspólne wyjazdy, wyjścia czy kursy. Często są to eventy właśnie dla samotnych rodziców, gdzie każdy może przyjść z pociechą.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz