Zrozpaczona matka opisuje, w jaki sposób jej kochanek zabił jej synka: `Udawał, że śpi` [FOTO]

Jak można nie zauważyć, że z dzieckiem jest coś nie tak?

Lincoln Lewis

Przemoc wobec dzieci to zjawisko, które dalej pojawia się wśród rodzin na całym świecie. Mimo wielu akcji mających na celu przeciwdziałanie tym krzywdzącym czynom, niektórzy rodzice i opiekunowie dalej nie rozumieją, że bicie czy poniżanie dziecka nie jest formą dyscypliny ani sposobem na wychowanie.

W lipcu zeszłego cały świat obiegła informacja o przerażającym mordzie, który miał miejsce w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych. Jego ofiarą był zaledwie 19-miesięczny Lincoln Lewis. Do brutalnej napaści doszło w miejscu, w którym chłopiec powinien czuć się bezpiecznie – w jego domu. Jego mama, Roxanne Lewis-Randall od roku spotykała się z dentystą, Bertem Franklinem. Mężczyzna nie zachowywał się jednak podejrzanie i kobieta nawet przez sekundę nie pomyślała, że jej dziecko może być w jego towarzystwie zagrożone.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

paulla
2017-05-14 11:40:17

a ona nie widziała oznak zazdrości....to nie do pomyślenia aby mieszkać z kimś i go nie znać...mamusia pewnie chciała mieć kogoś za wszelką cenę???slepo zakochana. jak chciał się pozbyć problemu to mógł do tatusia jechać a nie bezbronne dziecko katować. to są prawdziwi mężczyźni.... buce!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-07-28 23:31:47

No tak facetów można miec wielu a dziecko zawsze jest twoje i powinno być zawsze najważniejsze ale cóż zrobić jak dla niektórych chlop jest ważniejszy. Najpierw bądź matką a potem kochanką.Monia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz